Зимове підживлення для орхідеї, після якого квітка шалено зацвіте

Орхідеї, що чахне, може допомогти всього одна зимова підгодівля, про яку мало хто знає. Це чиста органіка — ніякої хімії. Вона дивовижним чином впливає на квітку, пагони якої починають буквально вистрілювати, а суцвіття, що розвиваються, — стояти довше, ніж зазвичай, інформує Ukr.Media.

Що потрібно зробити, щоб приготувати натуральну підгодівлю:

  • Візьміть 200 грамів рису і залийте його літром води.
  • Потримайте кілька годин, а потім процідіть і залиште під целофаном на добу.

Для приготування ще однієї підгодівлі потрібно 10 грамів свіжого імбиру, який потрібно нарізати тонкими слайсами. Цей продукт стимулює ріст нових пагонів, листя і суцвіть. Шматочки імбиру закиньте в банку і залийте літром гарячої води. Настій потрібно витримати 24 години, а потім процідити.

Першим приготованим розчином потрібно протирати листя за допомогою ватного диска. Склад допоможе позбутися всіх бактерій і активізувати ріст нових пагонів.

Другим розчином слід обприскувати орхідею, щоб стимулювати укорінення і утворення суцвіть. Процедури потрібно повторювати один раз на місяць.

Найбільша ефективність буде, якщо проливати кам'янистий ґрунт орхідеї приготованими складами. Результат ви побачите вже через місяць — на основному стовбурі почнуть проростати нові стрижні, на яких зовсім скоро з'являться квіти.

Джерело