Затримано розшукуваного організатора наркоугруповання «Краснобалівські» з Кривого Рогу | Кримінал Дніпропетровщини

Правоохоронцями встановлено місцезнаходження та затримано організатора наркоугруповання «Краснобалівські», який перебував у розшуку.

Він підозрюється у створенні та керівництві злочинною організацією, незаконному виготовленні, зберіганні, збуті наркотичних засобів та психотропних речовин, незаконному посіві рослин конопель.

За клопотанням Дніпропетровської обласної прокуратури затриманому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.

Розслідуванням встановлено, що організатор – мешканець міста Кривий Ріг, залучив до протиправної діяльності 17 спільників. Вони налагодили розгалужену мережу розповсюдження наркотичних засобів та психотропних речовин по всій території країни.

Виготовляли та фасували метамфетамін, канабіс в орендованих приміщеннях. Збували «товар» оптовими партіями під час особистих зустрічей.

Щомісячно реалізовували «товар» на понад 11 млн грн.

У листопаді 2021 року правоохоронцями затримано співучасників злочинної організації та вилучено наркотиків на суму майже 150 млн грн.

Наразі обвинувальні акти стосовно них перебувають на розгляді у суді за фактами участі у злочинній організації, незаконного виготовлення, зберігання, збуту наркотичних засобів та психотропних речовин, незаконного посіву рослин конопель .

За матеріалами Дніпропетровської обласної прокуратури

Джерело