Запах ялинки: експерти розповіли, як посилити аромат дерева в будинку

Агрономи розповіли про способи посилити аромат новорічної ялинки в домі. Дотримуючись їх рекомендацій, можна зберегти запах свята на період усіх зимових канікул, інформує Ukr.Media.

З наближенням Нового року українці купують ялинку, щоб прикрасити її на свята. Особливо це актуально для сімей з дітьми, а продовжити пахощі хвойного дерева в будинку можна, якщо правильно піклуватися про нього. Так, експерти рекомендують насамперед правильно обирати рослину. У неї має бути неушкодженою кора, а колір голок інтенсивним і без зблідлих ділянок. Також важливо віддавати перевагу ялинкам із пружними гілками та смолою на стовбурі.

Після купівлі та доставки ялини у квартиру необхідно відразу ж встановити її у відро з підготовленим заздалегідь субстратом. Це може бути суміш сухого торфу або тирси з великим і чистим піском, або сам пісок. Дотримання цих порад дасть можливість насолоджуватися запахом хвої протягом щонайменше п'яти діб.

Щоб аромат не пропав, слід зволожувати субстрат, проте не перестаратися в цьому, щоб він не загнив. Також посилити ялиновий аромат у будинку можна, якщо обприскувати дерево водою кімнатної температури з хвойною смолою. Її можна також замінити ялиновою, сосновою або ялицевою чи іншою хвойною олією.

Джерело