З чого почати ремонт у квартирі, де вже проживаєш та чому

Ремонт у 99% випадків супроводжується головним болем, починаючи з етапу планування. Чого тільки вартий вибір, з якої кімнати приступити, а після підготувати її до приходу робітників. Здебільшого ми керуємося ідеєю про те, що починати робити ремонт потрібно з місць загального користування, а після переходити до спальні та інших кімнат. Але чи так це насправді і чи можна спростити собі життя в період ремонту, інформує Ukr.Media.

Про що потрібно подумати до початку ремонту

Підготуйте детальний план власного будинку, детально пропишіть, що конкретно і в якій кімнаті ви хочете змінити. Тільки після того, як у голові складеться чітка картинка, можна складати план дій, щоб її втілити. Крім того, обов'язково приділіть час пошуку будівельної бригади, якщо не збираєтесь робити ремонт самостійно. Не поспішайте приймати пропозицію від перших-ліпших робітників.

З чого почати зміни

Починати ремонт варто з місць, які найчастіше використовуються всіма членами родини. Зазвичай, це кухня. Навіть якщо, ви будете вичавлені як лимон, коли з цим приміщенням буде покінчено, ви зможете насолоджуватися комфортом навіть у процесі змін в інших кімнатах.

Ремонт кухні може бути неймовірно складним та займати більше часу, ніж ремонт інших кімнат. Почавши з кухні, ви зможете максимально швидко повернутися до відчуття нормальності у своїй оселі, якщо ви живете в ній під час ремонту, зазначили експерти.

Після кухні фахівці рекомендують продовжити ремонт у місцях загального користування та зайнятися санвузлом. Ванна та кухня однозначно будуть найбільш енерговитратними та трудомісткими кімнатами з точки зору ремонту. Вони передбачають велику кількість механічних, електричних і сантехнічних робіт, які, як правило, виконуються паралельно.

Що залишити на десерт

Саме коли з проблемними частинами будинку буде покінчено, можна приступати до ремонту житлових кімнат. Почніть з вітальні, щоб створити комфортний простір для всієї родини. Насамкінець варто залишити спальню та дитячу кімнату, щоб поспішаючи і без зайвої метушні створити для себе ідеальну зону для відпочинку. Якщо ви мешкаєте у приватному будинку, займіться дрібними або не дуже роботами з фасадом будівлі. Упорядкуйте територію та деталі, які зроблять будинок охайнішим.

Джерело