У 1997 році вона народила сімох дітей — і її відразу кинув чоловік. Ось як вона і її діти виглядають сьогодні

Але завагітніти у Кенні ніяк не виходило і тоді вони з чоловіком вирішили вдатися до процедури Еко. Жінці підсадили відразу сім ембріонів і всі вони вижили!

Своїх сімох дітей Кенні народила в 1997 році, і це було справжнім дивом! Малюки при народженні важили не більше 1,5 кг, а у двох з них діагностували ДЦП. Правда пізніше, після проведених операцій діти змогли встати на ноги і ходити, інформує Ukr.Media.

Про цю родину писали всі ЗМІ і до них була прикута особлива увага. Боббі Маккогі обов'язків багатодітного батька не витримав і пішов з родини. Кенні залишилася одна з малюками на руках і допомогти їй було абсолютно нікому.

Але до її родині дуже уважно поставилася громадськість і особисто тодішній президент США Білл Клінтон. Кенні допомагали різні благодійні компанії та приватні фонди і звичайні люди.

Багатодітній родині подарували величезний будинок і забезпечили безкоштовним харчуванням. Ну а кілька університетів запропонували взяти на безкоштовне навчання дітей, як тільки вони закінчать школу.

І ось після 22 років ми можемо бачити як виглядають семерняшки зараз.

1. Наталі відразу як тільки народилася (ліворуч) і вже на випускному вечорі (праворуч). Дівчина мріє стати вчителем молодших класів. Наталі вважається однією з кращих учениць свого випуску.

2. Це Брендон, він хоче служити в армії

3. Келсі, при народженні її вага була всього 907 грамів. Вона обожнює співати і мріє стати співачкою. Келсі з задоволенням співає у шкільному хорі.

4. Кенні — студент будівельного факультету громадського коледжу Де Мойн. Будівельником він мріяв стати з дитинства.

5. Алексіс, яка народилася з ДЦП, мріє стати вчителем. Для ходьби дівчина використовує спеціальне пристосування, але попри це, вона — другий капітан команди вболівальниць в середній школі.

6. Натан теж народився з ДЦП, хлопець хотів би присвятити себе науці. Хлопець навчається на факультеті комп'ютерних наук в університеті Ганнібал-Лаграндж.

7. Джоел, який народився останнім, збирається вивчати інформатику в коледжі і він уже вступив в університет Ганнібал-Лаграндж.

Після того як всі діти виїхали з батьківського дому, Кенні відчуває себе самотньо. Вона звикла, що в будинку завжди гамірно і завжди є чим зайнятися.

Але вона дуже пишається своїми дітьми, які в найближчому майбутньому стануть вчителями, музикантами, будівельниками. Кенні вже мріє як буде няньчити своїх чисельних онуків.

Джерело