Виробництво мінометних мін в Україні за рік зросло в 42 рази — Олександр Камишін

Український оборонно-промисловий комплекс у 2023 році значно наростив виробництво боєприпасів, в тому числі мінометних мін та артилерійських снарядів.

Як передає кореспондент АрміяInform, про це на брифінгу заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Міністр повідомив, що виробництво мінометних мін різних калібрів загалом зросло у 42 рази, артилерійських снарядів різного калібру — у 2,5 рази.

Фото — АрміяInform

“Можу сказати, що у нас є значне зростання по номенклатурі мінометних пострілів, це зростання у 42 рази, зростання по артилерійських снарядах майже в 3 рази і працюємо над тим, щоб зростати далі”, — сказав Камишін.

Крім того, в Україні почали виробляти снаряди калібру 125 мм та 73 мм, постріли ВОГ-17 та ВОГ-25, боєприпаси для БПЛА, патрони для стрілецької зброї.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна на системному рівні розгортає виробництво боєприпасів для дронів і загалом значно збільшила виробництво снарядів та ракет.

Нагадаємо, від моменту широкомасштабного вторгнення рф в Україну Міністерство оборони України прийняло на озброєння та допустило до експлуатації у Збройних Силах України понад 400 зразків ОВТ, більш ніж 250 з них — українського виробництва. Це рекордний показник, який у рази перевищує обсяг і темпи підсилення нашого війська новими зразками ОВТ за всі роки незалежності України.

Джерело