Внаслідок вечірнього удару БпЛА по Харкову 2 людей загинули та 25 дістали поранення. ФОТО | Події

Увечері 29 березня ворог завдав масованого обстрілу ударними безпілотниками по Холодногірському, Шевченківському та Київському районах міста Харкова. Сталося 6 осередків займання. Зруйновані приватні житлові будинки, пошкоджені офісні будівлі, медзаклад, торговельні об’єкти, гаражі та автомобілі.

Одне з влучань сталося безпосередньо у приватний житловий будинок, який повністю зруйновано. Сталася пожежа на площі 100 м кв. З-під завалів рятувальники деблокували постраждалого чоловіка та тіло загиблої жінки. Триває ліквідація пожежі та розбір завалів.

Загалом за попередніми даними внаслідок ворожого обстрілу 2 особи загинуло, 25 постраждало.

На місці події працюють підрозділи ДСНС, Нацполіції, медики та комунальні служби. Психологи надають надають допомогу постраждалим. Задіяно кінологічний розрахунок ДСНС.

За матеріалами ДСНС  та поліції у Харківській області

UPD:

У власну чергу голова Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив у телеграм-каналі:

Наслідки російського терору:

2 людей загинули – 67-річний чоловік та 70-річна жінка.

25 людей отримали поранення різного ступеня важкості.

Серед постраждалих пʼятеро дітей від 5 до 17 років. Троє – наразі в лікарнях, двом дітям медики надали допомогу на місці.

Серед поранених дітей в лікарні перебуває 15-річна дівчина. Вона у важкому стані.

Двоє дітей, які отримали легкі поранення, лікуватимуться амбулаторно.

Медики надають постраждалим всю необхідну допомогу.

Джерело