Військовослужбовець Головного управління розвідки відзначений премією «Натхнення року»

У межах щорічної премії року від видання «Українська правда» воїна спецпідрозділу Головного управління розвідки Міністерства оборони України «Артан» Конана відзначили у номінації «Натхнення року».

Про це повідомляє ГУР.

Історія Конана ― один із найприголомшливіших епізодів воєнного 2023-го. Це історія про характер і волю до життя, яка надихає.

Під час бойової операції Конан випав за борт човна, який перебував під атакою російського винищувача. Махнув побратимам, щоб відходили, і опинився сам на сам із Чорним морем ― за 130 кілометрів від берега. Конан провів у солоній воді 14 годин і вижив, дочекався порятунку.

Він боровся з хвилями, подумки говорив із дружиною, молився, думав про сина, якому не виповнилося і року, мріяв про фрукти і солодку воду. На нього сідали чайки. Його постійно відносило течією від вишок, які слугували орієнтиром. Але він продовжував рух.

«Я простий хлопець, який виріс у селі. Я військовослужбовець, який любить свою роботу. І, як виявилося, я людина, що дуже любить життя», — так розвідник розповів про себе журналістам.

Тепер він прагне донести свою історію якомога більшій кількості людей. «Щоб вони не здавалися», — сказав Конан.

Джерело