Військові душпастирі підвищують кваліфікацію в Центрі капеланства Збройних сил Великої Британії

На запрошення британських колег в рамках операції «Інтерфлекс» вже вдруге за рік військові капелани Збройних Сил України проходять курс підвищення кваліфікації в Центрі капеланства Збройних сил Великої Британії.

Про це за інформацією служби військового капеланства Збройних Сил України повідомляє Генеральний штаб ЗС України.

Курс навчання розроблений військовими капеланами ЗС Великої Британії з врахуванням власного досвіду під час збройних конфліктів XX століття та направлений на підвищення рівня компетентності українських капеланів, основ міжконфесійного служіння та спільного розуміння ідентичності душпастира. Важливо відзначити духовну складову у здійсненні військово-капеланської діяльності, яка входить до доктрини оборони Великої Британії.

Також в межах курсу підготовки українські душпастирі відвідали українських військовослужбовців, що проходять базову загальновійськову підготовку на одній з баз Сполученого Королівства. Спільна молитва та духовна підтримка військових капеланів була надзвичайно необхідною для наших воїнів оскільки вже зовсім скоро вони повернуться в Україну і доєднаються до національного спротиву, ставши до бою за Незалежність України.

Джерело