Ви теж не знали: простий спосіб відкриття чупа-чупса здивував користувачів TikTok

У соціальній мережі TikTok можна знайти безліч корисних (і не дуже) трюків. І один з останніх пов'язаний із відкриттям чупа-чупса. Цей простий спосіб, який за добу набрав майже мільйон переглядів, дозволить швидко розпакувати насолоду без використання зубів чи ножиць, інформує Ukr.Media.

Як просто відкрити чупа-чупс? Зазвичай багато хто чіпляється за обгортку на паличці і намагається її розірвати. Деякі розгризають її зубами, інші використовують довгі нігті або, на крайній випадок, ножиці.

Однак, виявляється, згідно з автором ролика, потрібно просто взяти пальцями обгортку (там, де вона щільно прилягає до палички і почати крутити її, навіть розхитувати. При міцному захопленні вона послабиться настільки, що можна буде легко звільнити ласощі.

Втім, краще подивитися, як це робить чоловік на відео:

Зазначимо, що на багатьох чупах-чупсах немає стрічки, як на відео. Однак вона й не потрібна. Взятися треба за саму обгортку — і тоді все вийде.

Користувачі залишили сотні коментарів під відео.

  • «Мені 37, і я з ним зубами!!!!», — поділився один із коментаторів.
  • «Капець, а ми із зубами та ножами, а це так просто», — зазначив інший.
  • «У мене купа емоцій постійно при відкритті чупа-чупса. І ці емоції взагалі не позитивні, завжди хочеться звернутися до виробника», — розповів третій.
  • «Взуття так робили б, як чупа-чупси запечатують», — пожартував ще один.

Дехто не повірив, що таким способом справді можна легко відкрити ласощі. Хтось наголосив, що спрацьовує він не завжди, бо іноді «багато клею».

Джерело