В Америці знайдений хлопчик, який чує мертвих

Як стверджує його мати, малюк має зв'язок з сакральним світом, звідки має інформацію про те ким він був у минулому житті, інформує Ukr.Media.

В тому числі, Чарлі Бетті повідав, що під час минулого життя він помер з причини того, що задихнувся, а його тато зовсім потонув. Його мати Меган каже, що дитина регулярно розповідає про свої минулі життя і про те, як він жив і потім помер, а ще називає рідкісні і старі імена.

«Якось раз я попросила Чарлі обережніше їсти, щоб той не зміг поперхнутіся, і він мені сказав: «Я задихнувся, але в минулому житті. Я поцікавилася, що сталося. І він промовив: «Я помер і пішов з того світу, і моя мати була в печалі»

«Якось вчителька школи звернулася до мене після того, як Чарлі повідав, що його тато тоне. Я їй сказала, що з моїм чоловіком все добре»

Меган ще опублікувала фотографію, де Чарлі немов був позначений променем світла. Крім нього на знімку були брати і сестри.

«Він постійно здавався якимось унікальним, тому я вважаю, що на фотографії знак небес. Мені дуже цікаво досі, як цей промінь потрапив саме на голову моєму синові»

Джерело