Ураження дронами російського порохового заводу: що кажуть у ГУР МОУ

Речник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов відповів на питання щодо ураження російського порохового заводу у місті Котовськ Тамбовської області 4 липня.

В ефірі телемарафону «Єдині новини» він сказав, що з військовими об’єктами та підприємствами держави-терориста «часом щось трапляється».

«Особливо, коли мова йде про пороховий завод — небезпечне виробництво. Все те, що використовується ворогом, російською федерацією, в геноцидній війні проти України, закономірно піддається ось такому певному впливу», — розповів військовий.

«Ми не маємо це коментувати і не будемо підтверджувати й спростовувати», — заявив він.

Андрій Юсов зазначив, що це пряма відповідальність держави-агресора за війну проти України.

Також раніше стало відомо, що у результаті атаки безпілотників в ніч на 1 липня зазнав серйозних пошкоджень унікальний об’єкт російського ВПК — Оскольський електрометалургійний комбінат імені Угарова (ОЕМК).

«Мова йде про одне з ключових для російського ВПК підприємств, замовниками якого останнім часом є саме військові виробництва — виробники військової автотехніки, бронетехніки», — розповів речник ГУР МОУ.

Як він запевнив, найближчим часом відновити роботу даного комбінату в повному обсязі буде проблематично.

«Це означає ускладнення і зрив виконання оборонних замовлень, відповідно, ланцюжків постачань. Це точно добрі новини для всіх тих, хто в світі виступає проти незаконної російської агресії, геноцидної війни. Відповідальність знову на путіні, на його режимі, тому що це наслідок воєнних злочинів проти України», — резюмував Андрій Юсов.

Раніше сьогодні в українських ЗМІ з’явилася інформація про те, що дрони ГУР МО вразили пороховий завод в рф.

Як повідомляла АрміяInform, ГУР працює над удосконаленням морських дронів Magura V5. Їхні спецпідрозділи готуються до операцій на різних відтинках, зокрема і в морській акваторії.

Джерело