Українська футбольна «молодіжка» розпочинає підготовку до березневих матчів

Українська футбольна «молодіжка» розпочинає підготовку до березневих матчів

18.03.2024 09:59 джерело 18 березня в Туреччині молодіжна збірна України з футболу U21 розпочинає роботу перед березневими поєдинками – товариським із Марокко U23 та офіційним у межах кваліфікації Євро-2025 (U21) проти Азербайджану. 

У неділю команда Унаї Мельгоси зібралася в Києві, після чого вирушила до Молдови. Уночі делегація вилетіла з Кишинева до Антальї і під ранок дісталася місця дислокації, передає джерело.

Група гравців, які були задіяні в тренувальному процесі національної збірної (Руслан Нещерет, Костянтин Вівчаренко, Олег Очеретько, Назар Волошин, Арсеній Батагов та Валентин Рубчинський), прибула до табору молодіжної команди з Малаги транзитом через Стамбул. 

26 березня у межах відбору молодіжного чемпіонату Європи відбудеться поєдинок Азербайджан – Україна, який пройде в Баку на «Азерсун Арена». Зустріч розпочнеться о 14.00 за київським часом. 

Перед цим «синьо-жовті» проведуть товариський матч із командою Марокко U23. Гра відбудеться 22 березня на стадіоні «Мардан» в Антальї. Початок – о 20.00. Додамо, що з п’ятьма перемогами у п’яти матчах команда Унаї Мельгоси впевнено очолює таблицю групи F.

Джерело