Трансгендер поділився своїми старими фото в мережі

У США проживають приблизно 1,4 млн трансгендерів – це люди, які не приховують свою внутрішню невідповідність з біологічною статтю при народженні. Як правило, вони ідентифікують себе з протилежною статтю. Щоб домогтися гармонійного існування, багато хто вирішуються на трансгендерний перехід, тобто на операцію, зміну імені і документів, інформує Ukr.Media.

Багатьом трансгендерам знайоме неприйняття їх оголошення про свою гендерну ідентичність з боку рідних і близьких. Часто від них відвертаються, роблять ізгоями. Але своє рішення вони не змінюють. Як у випадку з 22-річним Джеймі Вілсоном, який народився з жіночими статевими ознаками.

У 2015 році він (вона?) заявив про те, що відчуває себе чоловіком і готовий пройти весь шлях, щоб стати ним у реальності. Два роки тривала гормонотерапія, потім була операція. Для остаточного набуття мужніх форм Джеймі дуже наполегливо займався в тренажерному залі.

Ті, хто раніше не вірив у його трансформацію, вважаючи занадто "жіночним", тепер дорікають йому в зайвій "мускулистості". Перетворення дійсно вийшли дуже контрастними.

Виставлені в Мережі фотографії "до і після" переглянули 13 мільйонів разів! Багато хто висловив підтримку переконанням Джеймі, що "треба бути не тим, яким тебе бачать люди, а тим, ким ти сам вважаєш себе".

А ви вгадали у нинішньому накачаному хлопця фігуристу дівчину, якій Джеймі був раніше?

Джерело