ТОП-5 самих незвичайних предметів з секс-шопу, які дивують покупців

Асортимент інтимних товарів вражає різноманітністю. І це не тільки моделі традиційних фалоімітаторів чи мастурбаторів, які доступні в будь-якому розмірі, кольорі і дизайні, а і більш оригінальних предметів. Не маючи достатнього досвіду та обізнаності навіть складно буде зорієнтуватися, оскільки деякі інтимні товари вражають незвичайним зовнішнім виглядом. Аби розуміти, що це і як правильно його використовувати для отримання задоволення, розглянемо топ-5 найбільш оригінальних предметів:

  1. Охолоджуючі лубриканти.
  2. Затискачі для сосків.
  3. Вакуумні помпи для жінок.
  4. Рідкі вібратори.
  5. Воскові свічки для секс-ігор.

Про кожну позицію поговоримо окремо.

іграшки для дорослих

Охолоджуючий лубрикант

Незвичайний ефект досягається за рахунок додавання у склад екстрактів м’яти чи ментолу. При нанесенні відчувається приємний холодок чи навіть легеньке оніміння.  За рахунок цього лубрикант суттєво змінює відчуття рухів під час сексу, а фізичне задоволення робить більш яскравим і пронизливим. Зберігається ефект прохолоди до 20 хвилин.

З постійним партнером використовувати охолоджуючі лубриканти можна і без презервативу. В такому випадку цікаві відчуття будуть у обох партнерів. До того ж, цей продукт виконує і основну свою функцію – покращує ковзання, робить секс комфортнішим.

Затискачі для сосків

Мабуть всі помічали серед секс-товарів для стимуляції дивні предмети, схожі на декоровані щипці? Але не всі розуміють їх призначення і тому оминають стороною. А даремно, адже ці дивні предмети – затискачі для сосків. І використовувати їх можна і жінкам, і чоловікам.

Соски є однією з найбільш чуттєвих ерогенних зон. Додаткова стимуляція їх під час сексу загострює відчуття, додає пікантності. Але руки чи язик в момент інтимної близькості не завжди можуть бути вільними для пестощів цієї ерогенної зони і в таких випадках затискачі є незамінним аксесуаром.

Зверніть увагу, що в продажу є моделі з ланцюжком. Він допомагає стимулювати ерогенну зону. Просто потягнувши за ланцюжок можна отримати більш виразну реакцію організму.

Вакуумна помпа для жінок

Ще один аксесуар з категорії 18+, який часто викликає питання щодо використання. До чоловічих помп вже звикли і зрозумілий їх принцип дії. А от жіночі… Так от, вакуумна помпа для леді – це крутий девайс, який допомагає стимулювати ерогенні зони промежини – найбільш чутливого до пестощів та дотиків місця.

Призначення предмету полягає у відкачуванні повітря за рахунок чого утворюється різниця в тиску і кров прибуває до статевих органів. Після цього дотик до зони промежини викликає солодке блаженство, жінка швидше збуджується. Звісно, це все посилює відчуття та робить оргазм більш яскравим. Більше того, використання помпи дозволяє отримувати кілька оргазмів підряд, настільки цей простий у використанні девайс пробуджує жіночу чуттєвість.

Рідкий вібратор

Ці засоби на слуху останні кілька років, але й досі не всі розуміють, що це таке. Рідкий вібратор – це спеціальний засіб, який наноситься на статеві губи та вагіну. Він може бути у вигляді спрею, крапель чи крему, і за рахунок особливих компонентів в складі, злегка подразнює слизову та шкіру. Внаслідок цього виникає відчуття сильного збудження, секс приносить більше задоволення, а оргазм стає яскравішим.

Проте, використання такого продукту передбачає певні умови:

  • наносити рідкий вібратор потрібно зовсім трохи;
  • після нанесення треба трохи втерти його в інтимну зону;
  • в процесі пестощів можна трохи додати засобу, якщо секс ще триває, а ефект стає слабшим.

Слід також провести алерготест і перед застосуванням нанести трохи рідкого вібратора на згин ліктя, аби відзначити відсутність негативної реакції.

Свічки для ігор з воском

Багато хто не розуміє призначення цих предметів. Свічки використовуються для прелюдії. Вони запалюються, як і звичайні, і коли віск почне плавитися, фітіль гасять, а рідину, яка досить швидко стає приємної теплої температури, виливають на тіло і використовують для еротичного масажу.

До речі, в складі масажних свічок для ігор не лише віск, а й різні олії, які зволожують і живлять шкіру. Додають також до них ароматизатори, зазвичай це приємні розслаблюючі та сексуальні аромати, які допомагають створити чуттєву атмосферу.

Підводячи підсумки, зауважимо, що предметів для сексуальних утіх дуже багато. Сьогодні в сучасному інтим-магазині https://talla.ua/ua/seks-igrushki/ іграшки для дорослих можна замовити на будь-який смак, що надає змогу втілювати найрізноманітніші фантазії та сценарії інтиму. Тож, якщо ви давно мріяли спробувати щось новеньке та додати перчинку у сексуальні відносини – не відмовляйте собі в задоволенні відкрити нові горизонти вражень та відчуттів.