Світовий банк виділить Україні $1,2 млрд

Світовий банк допоможе уряду України надавати соціальну підтримку бідним і вразливим верствам населення фото з відкритих джерел

Кошти Світового банку будуть спрямовані на підтримку 29 програм соціальної допомоги

Україна отримає $1,2 млрд від Світового банку під гарантії уряду Японії. Про це йдеться на сайті Світового банку.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Зазначається, що кошти будуть спрямовані на підтримку 29 програм соціальної допомоги «найуразливішому населенню України» у рамках проекту Investing in Social Protection for Inclusion, Resilience та Efficiency (INSPIRE).

Гроші планують направити на підтримку сиріт, дітей, які перебувають під опікою, соціально не захищених студентів, а також жертв катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції та торгівлі людьми.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Очікується, що цей проект охопить майже 10 мільйонів українців у момент найбільшої потреби. Це зміцнить спроможність уряду України надавати соціальну підтримку бідним і вразливим верствам населення в критичний час, коли наближається зима і мільйонам українців потрібна додаткова підтримка, щоб оплатити рахунки та обігріти свої домівки», – заявив регіональний директор Світового банку в справах країн Східної Європи Аруп Банерджі.

Нагадаємо, раніше Міжнародний валютний фонд (МВФ) та Україна досягли угоди на рівні персоналу щодо другого перегляду механізму розширеного фінансування (EFF), який дозволить отримання траншу в розмірі приблизно $900 млн.

Читайте також: Хто дає гроші Україні? Названа найбільша п’ятірка кредиторів