Супер АТАКА – надійний захист врожаю

Для досягнення високих результатів при вирощуванні сільськогосподарських культур фермерські господарства використовують хімічні засоби захисту – пестициди. Такі препарати допомагають зберегти урожай від комах-шкідників і небезпечних хвороб, адже без застосування цих засобів урожайність знижується приблизно до 40 відсотків.

Більше цікавої інформації про інсектицид Супер Атака – https://agro-him.com.ua/super-ataka-4-ml-prylypatel-10-ml

Склад препарату

У складі цього інсектициду містяться дві діючі речовини: тіаклоприд – 200 г/л та клотіанідин – 100 г/л. Тіаклоприд належить до класу неонікотиноїдів, які впливають на нервову систему комах. Він є препаратом широкого спектра дії, який контролює чисельність шкідників, таких як попелиці, колорадський жук, трипси та інші.

Клотіанідін, як і перша діюча речовина, належить до класу неонікотиноїдів, він є інсектицидом контактно-шлункової та системної дії. Ефективний проти сисних комах.

Механізм дії препарату

Дію препарату на шкідників можна помітити вже через 20 хвилин. Повне знищення комах виникає після 2–5 годин. Препарат проявляє достатньо стійкість до впливу навколишнього середовища, а захисна дія засобу може тривати до місяця. Вплив інсектициду спрямований на блокування рецепторів нервової системи, внаслідок чого у комах виникають конвульсії та параліч, що призводить до їх загибелі. Інсектицид успішно використовується для захисту пасльонових, плодових та декоративних рослин. Спектр дії засобу достатньо широкий, його застосовують проти білокрилки, довгоносика, трипсів та багатьох інших шкідників.

Інструкція з використання

Для приготування робочого розчину необхідно розчинити вміст пакета в зазначеному обсязі води та ретельно перемішати.

Інсектицид застосовують для різних культур з урахуванням різних видів шкідників:

  1. Для картоплі, томатів – 4 мілілітри на 10 літрів води, з розрахунку на дві сотки. Застосовують проти колорадського жука, трипсів, совки.
  2. Для баклажанів, гарбузових, хрестоцвітних використовують таку ж концентрацію, але застосовують проти блішки, щитоноски, попелиці, совки, молі.
  3. Для обробки плодових дерев – 4 мілілітри на 10 літрів води, на дві сотки або на 3–5 дерев. Обробляють проти квіткоїда, яблуневої плодожерки, листовійки, кліщів, щитівки, попелиць та інших.

Оброблення виконують звичайним обприскувачем, уникаючи сильного вітру та високих температур повітря.

Таким чином, використання цього інсектициду дозволяє позбавитися від шкідників вже через 5 годин та суттєво вплинути на покращення якісних та кількісних показників врожаю.