Судитимуть очільника одного із дитячих рашистських рухів, незаконно створених в окупованому Мелітополі | Події

Прокурори Мелітопольської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно одного з очільників дитячих військово-політичних рухів, незаконно створених окупаційною владою рф в Мелітопольському районі.

Розслідуванням встановлено, що колишній викладач Харківського національного університету внутрішніх справ, а після повномасштабного вторгнення  – керівник одного зі створених окупаційною владою  закладу освіти очолив так званий «регіональний штаб Запорізької області всеросійського дитячо-юнацького військово-патріотичного громадського руху «Юнармія».

Підозрюваний особисто організовував публічні заходи політичного та військового характеру, до участі у яких залучались неповнолітні та малолітні  учасники руху «Юнармія».

Діяльність вказаної організації, до якої залучаються діти віком від 8 років, спрямована на знищення національної ідентичності українців, формування у підлітків позитивної мотивації до проходження військової служби у збройних силах країни-агресора, підтримку політики окупаційної влади російської федерації.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Відділу поліції №1 Мелітопольського РУП Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.

За матеріалами Запорізької обласної прокуратури

Джерело