Що зробив король Таїланду, коли застукав свою дружину на ложі з охоронцем?

Наприклад, один із найгучніших скандалів пов'язаний з тим, що дружина тайського імператора (фактично) відкрито зраджувала своєму чоловікові, королю Пхуміпону Адульядету з королівським охоронцем, інформує Ukr.Media.

Але чи знаєте ви, що зробив король, коли дізнався про зраду своєї дружини?

Коротка історія сходження Пхуміпона на трон

9 червня 1946 року восьмий король Таїланду Рама VIII, він же Ананда Махідон був убитий у палаці. Смерть восьмого тайського короля залишається загадкою і донині, а головним підозрюваним у цьому випадку став брат Ананди, який змінив його, Рама IX, він Пхуміпон Адульядет.

18-річний Пхуміпон, який раптово опинився на троні, зіткнувся не тільки з підозрами з усіх боків, але і з тривожними пошуками способу вижити в боротьбі за владу між урядом Таїланду і королівською сім'єю.

Хоча Пхуміпон і зійшов на трон, не був офіційно коронований. Його дядько принц Рангсіт був призначений регентом, а сам Пхуміпон повернувся до Швейцарії, де продовжив навчання в університеті до 1951 року.

У жовтні 1948 року Пхуміпон потрапив у серйозну автомобільну аварію на трасі Женева — Лозанна. Він пошкодив хребет, внаслідок чого половина його обличчя була паралізована, а його праве око перестало бачити.

Королю було встановлено штучне око, і відтоді він завжди носив окуляри.

Знайомство з майбутньою дружиною Сірікіт

Дві найважливіші речі для будь-якого чоловіка в цьому житті — зробити гарну кар'єру та одружитися з гарною жінкою. Але кар'єра королю була непотрібна. Тому у французькому аеропорту, коли Пхуміпон вперше побачив Сірікіт, дочку тайського посла у Франції, яка вітала його разом з батьком, яскрава і мила дівчина одразу підкорила серце молодого короля.

Незабаром між парою спалахнув бурхливий роман. Через спільні інтереси та чарівність молодої дівчини, Пхуміпон був упевнений, що знайшов ту єдину з якою він готовий провести залишок своїх днів.

У 1950 році Пхуміпон навіть дав Сірікіт клятву любити її одну до кінця свого життя і ніколи не одружуватися з наложницями.

У той час Сірікіт було всього двадцять років, але вона стала дружиною та правою рукою Пхуміпона, завдяки своїй добрій освіті, отриманій з дитинства, володінню англійською та іншими іноземними мовами, швидко виявила талант у дипломатичній діяльності, через свою сім'ю в уряді та допомогла королю отримати всю реальну владу над тайською армією та урядом.

Але звичайно ж подібні відносини, що швидко розвиваються, вже через кілька років після шлюбу почали охолоджуватися. Король Пхуміпон присвятив себе політичній діяльності та управлінню країною, а Сірікіт відчувала, що чоловік не приділяє їй достатньо уваги.

Тому вона знайшла заміну своєму чоловікові.

Цією людиною виявився головний охоронець Пхуміпона на ім'я Налунд, який відповідав за всю безпеку короля.

Королева поспілкувавшись з охоронцем Налундом дізналася про те, що той любить фотографувати та складати музику. Подібні незвичайні захоплення для охоронця її дуже зацікавили, оскільки вона сама любила музику.

Через кілька зустрічей королева відкрито спокусила охоронця.

Оскільки він був головним у службі охорони, цей охоронець чудово знав, коли король Пхуміпон вдома, а коли він зайнятий державними справами або присутній на важливих зустрічах та різних засіданнях. Тому в певні дні Налунд віддавав наказ охоронцям бути присутніми на цих засіданнях разом з королем, а сам займався особистою "охороною" королеви Сірікіт.

Фотографуючись у громадських місцях, Сірікіт почала скрізь брати із собою охоронця, а також змусила свого чоловіка приставити цього охоронця персонально саме до неї.

Більше того, незабаром Сірікіт порахувала, що не робить нічого поганого і вони з охоронцем Налундом перестали приховувати свій роман, а відкрито трималися за руки на публіці, попри оточуючих.

Подібне відбувалося тривалий час, оскільки в суспільстві не наважувалися будувати випадкові здогади про драму між королевою та її охоронцем. Однак певні чутки почали з'являтися.

Але в 1985 році король Пхуміпон дізнався про зради дружини і на пряме запитання почув чесну відповідь про те, що вона займається любов'ю з іншим чоловіком і не бачить в цьому ніякої проблеми, а має на це право, оскільки чоловік перестав приділяти їй свою увагу.

Що зробив король Пхуміпон, коли дізнався про зраду дружини?

Дізнавшись, що таємниця була розкрита королю, охоронець запанікував, прийшов до Пхуміпона на уклін і впав на коліна, щоб благати про прощення.

Однак незабаром після цього охоронця Налунда знайшли мертвим. Офіційна причина смерті охоронця була пов'язана із раптовим серцевим нападом.

Наступного разу, коли королева Сірікіт знову побачила охоронця, той уже був мертвий. Побачивши його тіло, Сірікіт кілька разів знепритомніла і почала ридати.

Яка б не була правда, в думках королеви її чоловік Пхуміпон був вбивцею її нового коханого, і та сама вічна любов між королем і королевою, що триває майже 30 років, перетворилася на взаємну ненависть.

Пізніше Сірікіт попросила членів королівської сім'ї бути на похороні охоронця, проігнорувала всі правила поведінки (і пристойності) і особисто попрощалася з Налундом, тоді як її чоловік Пхуміпон в цей момент байдуже спостерігав за нею.

Після смерті охоронця, королева Сірікіт почала жити ще більш розпусним життям і почала приводити до себе в палац величезну кількість різних чоловіків.

Але король не став терпіти таких принижень.

Пхуміпон публічно заявив, що королеву необхідно «вилікувати» і примусово відправив її в клініку, що, безсумнівно, стало для неї публічним приниженням і підтвердженням усіх тих неприємних чуток.

Відтоді королева, яка колись мала повагу та престиж, розгубила всю свою любов та репутацію в Таїланді.

Через кілька місяців перебування в лікарні змучена Сірікіт набрала багато зайвої ваги, повернулася до палацу і схилила коліна перед Пхуміпоном з квітами в руках і благаючи його про прощення.

Король пробачив дружину і дозволив їй брати участь у різних заходах, тому що не хотів розлучення, а намагався зберегти гідність королівської родини. Відтоді відносини короля Пхуміпона та його дружини Сірікіт були дуже напруженими, при цьому король публічно довів свою владу, приструнивши безрозсудну та ганебну поведінку дружини.

Джерело