Що неприпустимо на маленькій кухні: помилки в інтер’єрі, про які мало хто знає

Невелика площа кухні може створити проблеми під час організації зберігання і планування ремонту. Багато хто припускається прикрих помилок, які призводять до того, що кухня стає моторошно незручною, а ще в ній постійно буде безлад. Щоб цього уникнути, пропонуємо дізнатися 9 головних помилок в інтер'єрі маленької кухні, інформує Ukr.Media.

Величезний кухонний стіл або острів

Стіл або острівець у маленькій кухні — це нераціональне рішення. Краще вибрати барну стійку або розкладний стіл.

Габаритна витяжка з куполом

Якщо кухня не дуже велика, то і вся техніка з меблями має бути в мінімалістичному стилі. Саме тому варто відмовитися від витяжки з куполом, альтернативою стануть мініатюрні моделі з плоскою конструкцією.

Велика кількість техніки для готування

Дуже важливо, щоб на стільниці було достатньо місця для готування. Якщо все буде завалено технікою і кухонним начинням, то готувати із задоволенням уже не вийде. Прибирайте техніку, якою ви користуєтеся рідко, в гарнітур або в окремі шафи.

Проміжок між стелею і гарнітуром

Для мініатюрної кухні варто вибирати кухонний гарнітур до самої стелі. Відстань між стелею і гарнітуром робитиме приміщення захаращеним. Також високі шафи створюють більше місця для зберігання.

Святковий сервіз

Святковий сервіз — це найкрасивіший посуд для важливого обіду або вечері. Дістаємо ми його рідко, тому не варто захаращувати полиці цим посудом. Краще прибрати сервіс у шафу, на антресоль або в стелаж.

Відкрите зберігання

Відкриті полиці на кухні зазвичай використовують для декору. В умовах невеликого приміщення такий вид прикраси — це недозволена розкіш. Тим паче на відкритих полицях не вийде зберігати забагато речей.

Понад двоє відтінків

Під час планування інтер'єру маленької кухні завжди вибирайте тільки два кольори для оформлення. Якщо вибрати більше, то через велику кількість різної палітри приміщення автоматично звужуватиметься, що нагнітатиме вас під час готування.

Не вбудована техніка

У маленькій кухні повинні бути всі меблі вбудовані в гарнітур. Якщо вибрати техніку, яка стоятиме окремо, то вона вибиватиметься із загальної теми і тим самим навантажуватиме і так невелике приміщення.

Забагато декору

Деякі припускаються дуже великої помилки — занадто сильно декорують свою маленьку кухню. У цьому нема потреби, оскільки занадто велика кількість деталей будуть візуально захаращувати кімнату. Можна виділити один куточок для своїх улюблених інтер'єрних елементів, але не більше.

Малогабаритна кухня може стати найзатишнішим і найприємнішим місцем у вашій квартирі. Щоб цього домогтися, варто дотримуватися правил стильного інтер'єру, який дасть змогу розподілити все необхідне, водночас залишити приміщення просторим.

Джерело