Речі в будинку, які видають у жінці нечупару з поганим смаком

Якою б не була ситуація в нашому будинку, ми звикаємо до неї і перестаємо звертати увагу на деталі. Але сторонній людині відразу впадають у вічі неохайні, незручні або просто зайві предмети інтер'єру. Ось які речі видають неохайну господиню, інформує Ukr.Media.

Пакет пакетів

Пластиковий пакет, доверху набитий іншими пакетиками — чи не фірмова ознака української людини та предмет безлічі жартів. Він причаївся майже в кожному будинку. Але, якщо чесно, це скоріше склад сміття, аніж необхідний запас. Адже зазвичай ми просто беремо новий пакет у магазині, а повернувшись додому, складаємо його до інших.

Викидати теж не варіант: поліетилен розкладається сотні років, отруюючи навколишнє середовище. Тому візьміть за правило користуватися авоськами та сумками. Існують навіть спеціальні тканинні мішечки для зберігання овочів та фруктів.

Посуд з тріщинами та сколами

Ну справді, часи дефіциту давно минули. Немає жодної необхідності зберігати щербаті кружки та тарілки. По-перше, це просто негарно і говорить про неповагу господині до гостей та домочадців. По-друге, об гострий край можна порізатись. По-третє, це чудове середовище для розмноження мікроорганізмів.

Книги на підвіконнях та столах

Книги — це чудово. Погано, якщо вони не мають свого місця, і стоси нагромаджуються на всіх горизонтальних поверхнях. Це виглядає неохайно, до того ж книга може постраждати, наприклад, якщо на неї ненароком проллють чай.

Рішення — придбати спеціальний стелаж або кілька полиць. Так ваша бібліотека стане справжньою окрасою будинку.

Отруйні рослини

Деякі домашні рослини виглядають ефектно, але можуть бути небезпечними для дітей та домашніх тварин. Перш ніж принести квітку в будинок, хороша господиня впевниться, що рослина не завдасть нікому шкоди. Якщо у вас вже є молочай, спатифілум або дифенбахія, або позбавтеся їх, або, у крайньому випадку, переставте в недоступне місце.

Несезонне взуття та одяг

Передпокій у наших квартирах рідко відрізняється великою площею. Кожен зайвий предмет краде дорогоцінні сантиметри та створює відчуття безладдя. Це вже не кажучи про небезпеку зачепитись у напівтемряві за чийсь черевик.

Рішення — після закінчення сезону прибирати взуття у коробки, а одяг — у вакуумні пакети. А якщо для зберігання цього добра не вистачає шаф, можливо, слід замислитися, чи не надто багато у вас речей? Пам'ятайте, мінімалізм та усвідомлене споживання — це тренди сучасного суспільства.

Магніти на холодильнику

Декілька кумедних і пам'ятних магнітів прикрашатимуть кухню і підніматимуть настрій при погляді на них. Але дверцята, які мало не відвалюються під вагою незграбних фігурок, швидше викликають роздратування. Позбудьтеся непотрібних сувенірів і рекламних магнітиків, і ваша кухня відразу набуде охайного і стильного вигляду.

Техніка, якою не користуються

Це може бути цілком нова річ, наприклад тостер, яким скористалися кілька разів, а потім «награлися». Або, навпаки, зламаний програвач 80-х років чи старий мобільний телефон, які начебто й не потрібні, але викидати шкода, раптом знадобляться.

Нещадна статистика повідомляє: ні, не знадобляться. Зазвичай, ці речі так і стоять, збираючи пил і захаращуючи простір. Тож знайдіть працюючим приладам нових господарів, а стару техніку віддайте на утилізацію.

Старий текстиль

Аксесуари створюють затишок у кімнаті, але лише в тому разі, якщо виглядають бездоганно. Дивана подушка з розпореним кутом, плед у плямах або штори, що вицвіли, справлять на ваших гостей негативне враження. Тому частіше дивіться ці речі свіжим поглядом — чи не час їх випрати, а то й взагалі замінити?

Джерело