Реальні історії людей, що доводять — новорічні чудеса справді трапляються

Чи вірите ви у новорічне диво? Реальні історії людей через які ви з нетерпінням чекатимете настання 31 грудня, інформує Ukr.Media.

"Працюю з дитячою групою третій рік, сама вчуся на хореографа, часу немає зовсім. Керівництво ставить завдання провести НГ у діток, природно, з Дідом Морозом та Снігуронькою. Судомно починаю шукати людей на ці ролі, Дідом став мій добрий друг, а зі Снігуркою проблеми, сесія, ніхто не може. Знайшла дівчинку, провели НГ, всі щасливі. Поїхали відзначити вдалий виступ. Самі не знаємо, як так вийшло, але завтра я свідок на весіллі наших героїв рівно через рік. Ось вам і новорічне диво".

"Рік страждала по колишньому, намагалася його повернути, але все ніяк, і він собі іншу знайшов. У засмучених почуттях зрозуміла, що остання надія — віра в новорічне диво, і вирішила під бій курантів загадати бути з ним. Але в момент ікс усвідомила, яка ж це інфантильна мрія, і за пару секунд вигадала інше бажання: бути з тим, з ким буду щасливою… Після півночі поїхала відзначати до друзів, і, коли дісталася, нас буквально зіштовхнули обличчями з одним хлопцем. З того моменту я з ним і я щаслива!".

"Так уже вийшло, що Новий рік зустрічала одна вдома. Хвилин за десять до бою курантів дзвінок у двері — сусіди попросили написати листа від імені Діда Мороза і після дванадцяти зателефонувати до їхніх дверей і залишити подарунок. Так хвилююче і приємно було робити новорічне диво для дитини! Назвали мене Снігуронькою і підняли настрій. Ах, робіть добро!".

"Ще рік тому я жила з батьками в провінції, була в пошуках роботи, особистого життя не було. Я була в розпачі, у всіх знайомих все йшло як по маслу, а я стояла на місці. Прочитала в Інтернеті про новорічний ритуал з бажанням і вирішила спробувати. Відчайдушний цинік і скептик повірив у новорічне диво! Зараз у мене робота мрії! Подорожую щомісяця і можу покрити всі свої фінансові потреби".

"Завжди вірила в новорічне диво, і щороку бажання збувалося… Але однієї новорічної ночі я загадала бажання не для себе, а за свою подругу, з якою ми товаришуємо з п'яти років. Доля вже давно розкидала нас по різних країнах. Але ми бережемо дружбу, незважаючи ні на що… Я дуже сильно переживала за неї з приводу діток, так хотіла, щоб вона стала мамою… І в Новий рік загадала, щоб вона цього року завагітніла. Йшов рік, а вона все не завагітніла… я чекала… Потім у жовтні вирішила з'їздити до неї в гості на два тижні… І відбулося диво, у листопаді новина про вагітність… Ось тоді я розповіла їй про своє новорічне бажання… Лікарі поставили їй термін до 6 серпня, а народила вона 12 — у день мого народження".

"31 грудня. Вся сім'я в зборі. Мама готує салати, а тато пішов палити. Через пару хвилин приносить світло-кремове диво (як потім виявилося, рідкісне і дороге забарвлення) — неймовірно красиву кішечку! Стали гадати, кому вона належить. Мама обійшла весь під'їзд, але ніхто не визнав кішку. Як за іронією, вона була тієї породи, яку ми з мамою давно хотіли. Довелося залишити. Так це щастя тепер радує нас щодня протягом кількох років і дарує позитивні емоції. Відтоді віримо в новорічне диво, воно існує".

“Сталося новорічне диво. Моя тітка вийшла з коми! Було жахливе отруєння алкоголем. Лікарі сказали готуватися до гіршого, мовляв, можливість вижити дуже мала. Вона рідко п'є і не знає, яким на смак має бути добрий алкоголь. І вся родина загадала під бій курантів єдине бажання. І о п'ятій ранку вона прийшла до тями і запитує: Який зараз рік? Не віриться досі! Справжнє диво!".

"Якось на Новий рік загадала бути разом з хлопцем на ім'я Артемій. Дуже вже його любила. Минув уже рік, а ми так і не зустрічаємося, навіть не знаю, що робити, немає взаємності. Плюнула на нього. Думаю, що все ці бажання під бій курантів нісенітниця, але тут зрозуміла, що в мого брата рівно рік тому народився син і назвали його Артемій. Уся родина дуже любить його. Я його несказанно люблю, і коли я приїжджаю, він не відходить від мене. Бажання збуваються, але трохи по-іншому".

"Страждаю зайвою вагою, причому в досить сильній формі ожиріння (40 кг зайвих). Завжди мріяла схуднути, але не вистачало сили волі. На Новий рік загадала бажання, щоб наступний рік я зустріла гарною стрункою дамою. За місяць зламала ногу. Живу одна, сил і можливості ходити в магазин за продуктами, готувати, не було. Накупила каш і йогуртів і харчувалася тільки ними. З цього моменту почалося моє схуднення, яке триває досі".

"Вчора відкрила на комп'ютері шаблони, обрала новорічну листівку та вписала до неї листа від імені Діда Мороза. Зробила 50 копій і розклала у поштові скриньки у нашому під'їзді. Увечері пішла до магазину, а дівчинка із захопленням читала листа та кричала мамі: Дивись! Нам Дід Мороз пише! Можна зробити новорічне диво, при цьому не заплативши жодної копійки".

Як же важливо вірити у новорічне диво! Воно може справдитися, навіть коли все здається безнадійним. Або принести радість, виконати давні мрії та подарувати посмішки у найпростіші моменти життя. Нехай у наших серцях завжди живе віра в чудеса, і нехай кожен Новий рік приносить нам нові історії, сповнені чарівництва!

Джерело