Президент: Знищуємо російські підрозділи, які заходять на Харківщину, напрямок — посилено

Президент Володимир Зеленський заявив, що російські окупаційні війська не змогли досягти своїх завдань під час наступу у Харківській області.

Про це глава держави сказав у вечірньому зверненні.

«Говорив сьогодні з Головкомом – загалом про ситуацію. Дуже вагомий результат – те, що російській армії не вдалося реалізувати їхню Харківську операцію. Максимально їх зараз стримуємо і знищуємо російські підрозділи, які заходять на нашу землю та тероризують Харківщину. Напрямок – посилено. І буде ще посилено», — заявив Президент.

Він додав, що також була доповідь і щодо донецьких напрямків, де найбільш важко. «Працюємо над тим, щоб забезпечити більше резервів нашій армії», — додав Володимир Зеленський.

Президент також відзначив наші підрозділи, які за цей тиждень проявили себе найкраще в боях.

«Харківський напрямок — 36-та окрема бригада морської піхоти і 92-га окрема штурмова бригада. Дякую вам! На Донеччині дякую всім солдатам і командирам 55-ї окремої артилерійської бригади. Незмінно ефективні! І ще за результатами цього тижня є за що особливо відзначити воїнів ГУР, а саме підрозділ «Група 13» та спецпідрозділ «Шаман». Молодці! І наші воїни Служби безпеки України — Центр спеціальних операцій «А», департаменти контррозвідки та військової контррозвідки. Дякую!», — сказав глава держави.

Джерело