Поки не викрили, встиг продати 10 неіснуючих тракторів – на Сумщині повідомлено про підозру шахраю | Події

Слідчі Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області припинили злочинну діяльність 34-річного сумчанина, який ошукував людей по всій Україні.

За даними слідства, підозрюваний у мережі Інтернет розмістив оголошення нібито від імені агрофірми про продаж неіснуючих тракторів. Зацікавленим людям пропонував перерахувати на картку аванс чи повністю оплатити транспортний засіб. Деякі покупці після повної оплати ще й перераховували кошти за доставку трактора до визначеного місця.

На даний час встановлено 10 потерпілих, які втратили від 7 900 до 146 000 гривень. Загалом підозрюваний за рік своєї злочинної діяльності збагатився на 619 000 гривень.

Наразі за клопотанням слідчого та прокурора для забезпечення відшкодування шкоди потерпілим рішенням суду накладено арешт кошти, вилучені в підозрюваного – 24800 грн, 420 злотих, 80 Євро та 14920 доларів США.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Слідство триває.

За матеріалами поліції Сумської області

Джерело