Окупаційному ексголові «Держкомітету молодіжної політики Республіки Крим» оголошено підозру | Події

За процесуального керівництва прокуратури автономії повідомлено про підозру колишньому окупаційному голові «Державного комітету молодіжної політики Республіки Крим», який здійснював активну інформаційну діяльність на підтримку дій ворога.

Йому інкриміновано посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, колабораційну діяльність та виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України.

За даними слідства, з 2019 по 2022 рік підозрюваний обіймав посаду голови «Державного комітету молодіжної політики Республіки Крим». Він здійснював інформаційну діяльність на підтримку держави-агресора, поширюючи в інтернет-просторі публікацій із закликами до вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України.

Після повномасштабного вторгнення «посадовець», використовуючи власну сторінку у забороненій російській соцмережі, неодноразово розміщував пропагандистські матеріали, які є складовою частиною внутрішньополітичної стратегії рф на окупованих територіях.

Також на згаданому ресурсі підозрюваний поширював інформацію, в якій міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, розпочату в 2014 році, у тому числі шляхом визнання правомірною тимчасової окупації частини території України.

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в АР Крим.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Джерело