Обираємо одяг для вагітних на LeBoutique

Стан вагітності для жінки не є приводом для відмови від стильного одягу, водночас такий одяг повинен бути максимально зручним та комфортним під час носіння та обов’язково – виготовленим з натуральних тканин. Завдяки сучасним модельєрам, які в деталях прораховують кожну дрібницю, одяг для вагітних можна використовувати у повсякденному життя, на прогулянках та урочистих заходах, для роботи в офісі чи під час керуванням авто. В такому одязі ідеальними є поєднання максимального комфорту, неймовірної зручності та моди, адже кожна жінка, навіть перебуваючи в «цікавому становищі» прагне залишатися красивою, модною та елегантною.

Обираємо предмети гардеробу для вагітних жінок

Найкращим за зручністю елементом жіночого гардеробу в період вагітності є плаття, фасон пошиття якого залежить безпосередніх намірів жінки – вигідно підкреслити появу животика після кількох місяців вагітності, чи навпаки до останнього моменту приховати його наявність від очей сторонніх осіб. Під час повсякденних прогулянок (свіже повітря вкрай потрібне матері та малюку в її утробі) чи для подорожі до найближчого магазину можна скористатися сукнями вільного крою або обтягуючими трикотажними виробами, які роблять фігуру майбутньої матері напрочуд жіночною.

В час вагітності більшість модельєрів пропонує жінкам відмовитись від використання безформного одягу та більших за розмірами речей, які виглядають дещо «мішкуватими» та можуть візуально псувати жіночу фігуру, приховуючи ідеальні, навіть у такому стані, пропорції жіночого тіла та природну жіночу красу.

Сукні приталеного крою можна вигідно доповнити завдяки використанню легких накидок, жакетів, красивих пальто з короткими або три чверті рукавами (вказані предмети жіночого гардеробу будуть потрібними і після народження дитини).

Особливості вибору гардеробу на повсякдень та для вагітної бізнесвумен

Справжня бізнес вумен, навіть будучи вагітною, намагається мати стильний вигляд та дотримуватись ділового дрес-коду. Саме тому і її гардеробі повинні бути різні моделі:

  • оригінальних суконь, виготовлених в різних фасонах;
  • строгих класичних штанів, з широким поясом, який за потреби буде піддержувати підростаючий живіт;
  • блузок і сорочок з вільним кроєм.

Гардероб майбутньої матері-домохазяйки, який пропонує онлайн магазин одягу представлено вільними зручними джинсами, комфортним взуттям на низьких підборах, толстовками, світшотами та стильними блузами.