Небезпечні предмети, які щодня наражають ваше життя на небезпеку і вони є у кожному будинку

Небезпечні предмети, які можуть якось нашкодити мешканцям, є у кожного. Ті самі ножі на кухні чи кути біля столів. Але мова піде не про них, а про ті, що на перший погляд виглядають безневинно, інформує Ukr.Media.

Залежно від типу вашої оселі, небезпеки можуть бути різними. У квартирах це переважно гострі предмети, молотки, ножиці. У приватних будинках — сокири, пилки та інші ремонтні інструменти. Однак є і такі дрібниці, які щодня наражають ваше життя на небезпеку. Вони звичайні, але не менш небезпечні.

Килим

Звучить шалено, і здається, що килим ніяк не може нашкодити вашому життю, чи не так? Але така думка помилкова. Найбезпечніше, що принесе вам цей елемент декору — пил, грибок і пліснява. Якщо неправильно доглядати за килимом, особливо за наявності тварин у будинку, він перетвориться на справжній розсадник небезпечних бактерій. А якщо той погано тримається на поверхні підлоги і постійно ковзає, то підвищує ризик спотикнутися і впасти. Особливо небезпечні дешеві килимки у ванній кімнаті.

Шторка у ванній

До речі про ванну. Давно міняли свою шторку? Ви і уявити не можете, скільки гидоти в ній розвивається через постійну вологість. Як і з килимом, при неправильному використанні ця річ стане фабрикою з виробництва плісняви та мікробів. І, звичайно, скільки було випадків, коли люди наступали на шторку та послизнулися, травмуючи себе.

Декор над ліжком

Перенесемося до спальні, де може таїтися відразу безліч небезпечних для життя людини предметів. І ні, жодних молотків та сокир, а банальні прикраси. Так, декор — картини, плакати, дзеркала чи інші важкі предмети — закріплені над ліжком, небезпечні. Найчастіше вішають його непрофесійно, тому великий ризик, що на голову щось упаде.

Кімнатні рослини

Часто у свій будинок люди приносять різні рослини, думаючи насамперед про красу. А ось про користь чи шкоду цього рішення замислюються досить рідко. І дуже дарма! Деякі квіти просто не призначені для життя поряд з людиною та її вихованцями, тому що дуже отруйні чи небезпечні в енергетичному плані.

Свічки

Чи варто говорити, чому звичайні свічки такі небезпечні? Гаразд, скажімо. Це відкрите джерело вогню, і навряд чи ви запалюєте його в якомусь обгородженому та спеціально пристосованому місці. Будь-яку свічку можна легко змахнути, упустити або невдало розташувати біля легкозаймистих предметів — тоді пожежа вам гарантована.

Джерело