Нацбанк випустив пам’ятну монету

На реверсі монети зображено Архістратига Михаїла, його меч і німб оздоблені локальною позолотою фото: Facebook/НБУ

Пам’ятна монета виготовлена зі срібла 999 проби

Національний банк України (НБУ) увів в обіг нову пам’ятну монету – «Архістратиг Михаїл». Як повідомила пресслужба Нацбанку, це вже не перша монета, присвячена Архангелу Михаїлу, адже присвячені йому монети користуються великою популярністю.

Більше новин на сайті voice.dp.ua

Монета виготовлена зі срібла 999 проби, номінал – 10 грн. Маса в чистоті – 31,1 г (одна тройська унція). Тираж – до 10 000 штук.

Нацбанк увів в обіг нову пам’ятну монету – «Архістратиг Михаїл» фото: Facebook/НБУ

На реверсі монети зображено Архістратига Михаїла, його меч і німб оздоблені локальною позолотою; по колу – напис: «…За нас і душі праведних, і сила Архістратига Михаїла” (рядки з поеми Т. Шевченка «Гайдамаки»).

Більше новин на сайті voice.dp.ua

На аверсі на тлі патерну зі стилізованих давньоруських київських гривен (вагової, лічильної та монетної одиниці) розміщено стилізований лавровий вінок, у центрі якого – логотип НБУ.

Нагадаємо, 14 грудня Національний банк України ввів в обіг нову пам’ятну монету номіналом 5 грн. Вона присвячена українським залізничникам.

Раніше Національний банк презентував традиційну пам’ятну монету у стилі 12-річного східного календаря із символом наступного року – Драконом. Її присвячено Збройним силам України.

До слова, Національний банк ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень, вона є пам’ятною і присвячена річниці звільнення частини Херсонської області. Монета має назву Антонівський міст.

Джерело