Народні прикмети та забобони, що пов’язані з кактусами

Багато людей вважає за краще вдома тримати кактуси і сукуленти. Хтось навіть захоплено розводить ці колючі рослини. Але з кактусами існує маса прикмет і повір'їв, які корисно знати, інформує Ukr.Media.

Цвітіння несе важливі події

Якщо наявний в будинку і раніше ніколи не квітучий кактус раптом зацвів, то це може означати настання якихось важливих подій і змін в житті. Явища можуть бути абсолютно різними — як негативними, так і позитивними:

  • зачаття або народження дитини;
  • виконання давньої мрії;
  • смерть близької людини;
  • хвороба;
  • швидке весілля або розлучення;
  • можливий переїзд;
  • придбання житлоплощі та багато іншого.

Навіть саме по собі цвітіння раніше ніколи не квітучого кактуса — це вже яскрава подія. Особливо такий випадок справить враження на справжніх цінителів колючих рослин.

Люблять місця з поганою енергетикою

На сьогодні люди дуже багато часу проводять біля різної побутової техніки — телевізорів, комп'ютерів, телефонів, планшетів. Всілякі гаджети виділяють негативну енергетику. Саме тому господарі намагаються ставити біля своєї побутової техніки кактуси, які прекрасно поглинають весь вихідний негатив.

За старих часів люди вірили в те, що колючі рослини надійно захищають їх будинок від злодіїв, шахраїв і людей з нехорошими помислами. З метою запобігання поганих подій, кактуси розставлялися на підвіконнях і поруч із вхідними дверима. Рослина не дасть негативній енергетиці пробратися в житло і вкриє домочадців від неприємностей.

Прийнято вважати, що кактуси люблять місця з поганою аурою. Вони забирають все негативне повітря і саме в таких місцях вони прекрасно ростуть і починають цвісти. Негатив в будинку служить для цього створіння якоюсь підгодівлею. Якщо ж сім'я живе душа в душу без скандалів і розбіжностей, то навряд чи кактус приживеться в такій добродушній атмосфері.

Захищають від псування

Для тих людей, які вірять в різні прикмети, кактус може стати прекрасним живим оберегом. Існує повір'я, що ця колюча рослина захищає свого господаря від пристріту і псування. Саме тому раніше «колючки» розставляли поблизу вхідних дверей, щоб вони захищали хазяйський будинок від поганих помислів ворогів.

Водночас не варто підносити цю рослину в якості подарунка. Даний жест є поганим знаком.

Охороняє від раннього шлюбу

Кактуси — енергетичні епіцентри. Вони відмінно забирають весь негатив в будинку, але так само можуть його випускати через свої колючки. З давніх часів вважалося, що якщо цю рослину подарувати незаміжній дівчині — значить, побажати їй погану долю або жити все життя на самоті. Настільки шкідлива рослина легко відлякує чоловіків. Може дати тріщину у відносинах як в парі, так і між родичами. Не варто тримати кактуси в спальні, щоб не приректи себе на коротання життя в повній самоті.

Цвітуть перед чиєюсь смертю

Прикмети і забобони, що відносяться до кактусів, досить суперечливі по своїй натурі. Зазвичай вважається, що рідкісні квіти на цій рослині неодмінно обіцяють щастя і уособлюють собою добрий знак.

Водночас цвісти сукулент може і до негативних поворотів долі, наприклад, до смерті родича або близької людини.

У будь-якому випадку, приймати серйозно якісь повір'я чи ні, — кожен вирішує для себе самостійно. У що людина вірить, те і відбувається.

Найголовніше в утриманні домашніх рослин — це як людина ставиться до них. Якщо домочадці з усією любов'ю і дбайливістю доглядають за своїми колючими друзями, то і кактуси будуть захищати будинок від будь-якого негативу.

Джерело