Найкращий стимулятор росту: герань пишно цвістиме до Нового року

Герань — це красива, але при цьому досить невибаглива рослина, яка користується популярністю серед любителів, інформує Ukr.Media.

Рослина не тільки чудово прикрашає ділянки або кімнати, але при цьому добре очищає повітря і забезпечує надійний захист від шкідливих комах, наприклад від комарів або молі.

Тому залишається актуальним питання про те, як досягти пишного, але при цьому довгого цвітіння герані.

Для початку потрібно зайнятися підготовкою рослини до зимового сезону. Проводити заходи треба розпочинати вже у вересні-жовтні.

Якщо герань вирощується в домашніх умовах, то раз на три роки треба змінювати ґрунт більш на більш родючий. Під час пересадки не зайвими будуть стимулюючі препарати, які допомагають рослині легше прийняти нові умови.

Далі треба подумати про поливання. Кількість процедур слід скоротити до одного разу на 4-5 днів.

Не будуть зайвими стимулятори зростання. Можна звернути увагу до сірчанокислого магнію, який значно збільшує тривалість цвітіння. Треба всього 10 г засобу розчинити в 3 літрах води. Проводити підживлення слід не частіше одного разу на 2-3 тижні.

Не варто забувати і про ще одну важливу підгодівлю із суміші літра води та двох крапель йоду. На кожну рослину доведеться витратити до 50 мл засобу. Застосовувати таке добриво можна не частіше одного разу на півтора тижня.

Якщо дотримуватись таких простих правил, то герань буде пишно цвісти до новорічних свят.

Джерело