Найгірші подарунки для коханої жінці, після яких вона точно подасть на розлучення

Згідно зі статистикою, жінки найменше хочуть отримати у свято сувеніри та кухонне приладдя. Але, повірте, це далеко не все, від чого ваша жінка розлютиться, інформує Ukr.Media.

Для багатьох із нас Новий рік, мабуть, одне з найтепліших та сімейних свят. А ще це чудова нагода нагадати коханим про свої почуття: зробити особливий подарунок, який по-справжньому порадує і викличе усмішку. Однак, напевно, кожен чоловік був хоча б раз у такій ситуації, коли дружина розгортала подарунок, а замість радості на обличчі відбивались розчарування, зніяковілість та образа. Якщо не хочете зіпсувати з коханою стосунки, вивчіть цей антирейтинг перед походом до магазину.

Ох вже ці новорічні шкарпетки

Ви зараз скажете, що шкарпетки потрібні всім і завжди. Це вірно, але тільки не ті, що з оленями, і не як новорічний подарунок від коханої людини. До речі, пані здебільшого надають перевагу укороченим носочкам, а не в'язаним гольфам мало не до колін.

Якщо ви вирішили зробити милий новорічний сувенір своїй дівчині, яка любить все м'яке і пухнасте (ви це точно знаєте), то можете купити для неї чарівні однотонні теплі шкарпетки без принта. Нехай ходить у них по дому. Але це не має бути основним подарунком. Винятково як приємне доповнення до чогось вагомішого. Якщо, звичайно, не хочете залишитися самотнім та неодруженим у новорічну ніч.

Ваги, навіть суперрозумні

Нічого гірше вигадати просто не можна! Навіть якщо ваша ненаглядна струнка і невагома, немов тростинка, цей подарунок все одно змусить замислитися, чи все влаштовує чоловіка у її зовнішності. Ну а якщо дівчина і сама незадоволена фігурою, а тут ще ви зі своїми електронними вагами, то серйозні проблеми у взаєморозумінні точно забезпечені.

Забудьте про фоторамки та фотоальбоми

Коли всі друкували фотографії, це було дійсно актуально, але зараз більшість переглядає та зберігає знімки на комп'ютері чи в телефоні. Тому подарунок чекає незавидна доля — лежати і припадати пилом у шафі. Такий презент має сенс, якщо у вас є особливо пам'ятна фотографія з коханою жінкою і ви хочете, щоб вона пам'ятала про цей момент… Тоді можна роздрукувати її та подарувати у рамці. Але врахуйте, що це не всі оцінять.

Набори шампунів та мила з мас-маркету залиште собі

По-перше, якість такої продукції здебільшого залишає бажати кращого. А по-друге, жінка, якій ви це даруєте, може взагалі надавати перевагу люксовій косметиці для тіла або виявитися алергіком з атопічною та сухою шкірою, тому користуватися такою продукцією їй не можна. Та й взагалі, такі набори наче кричать: "Я не вклався, не подумав, а купив те, що у магазині на касі лежало".

М'які іграшки не потрібні, якщо їй не 10 років

Якщо це не точно та сама іграшка, яка змусить її верещати, то краще не дарувати черговий пилозбірник. Виправданням може бути наявність колекції лише на рівні хобі. Але якщо захоплення побачивши набивного зайця раніше не було помічено, то не варто волочити їй ведмедя під новорічну ялинку.

Джерело