На Житомирщині повідомлено про підозру двом затятим прихильникам рашизму | Події

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури житомирянці та мешканцю селища повідомлено про підозри, відповідно, у заперечуванні збройної агресії рф проти України та  виготовленні і поширенні матеріалів, у яких міститься заперечення збройної агресії рф проти України

Слідство встановило, що мешканка Житомира у січні 2023 року через соцмережу організувала у приміщенні бібліотеки зустріч із житомирянами.

Вважаючи присутніх у залі своїми однодумцями, прихильниця російської ідеології виступила із промовою і сповістила, що у нас війни немає. Вона заперечила збройну агресію рф проти України, назвавши її внутрішнім збройним конфліктом, «спецоперацією».

Підозрювана зневажливо висловлювалася про військовослужбовців ЗСУ, стверджувала, що вони не захищають суверенітет держави, а завойовують територію. 

Крім цього, територіальні центри комплектування та соціальної підтримки назвала незаконними, бо, на її думку, вони займаються формуванням «приватної армії». З глибокою ностальгією згадувала СРСР та переконувала присутніх, що всі, хто сьогодні дає присягу українському народу – зрадники.

Такі погляди «лекторки» цілком розділив та схвалив житель приміського селища, який був присутній на зібранні у бібліотеці. Він зробив відеозапис виступу і розмістив на своєму відеохостингу, який має значну кількість підписників. Таким чином, виготовив та публічно поширив широкій аудиторії матеріали про заперечення збройної агресії рф проти України.

 Наразі підозрюваним обрано запобіжні заходи  – цілодобовий домашній арешт.

Досудове слідство проводить Управління СБУ в Житомирській області.

Джерело