На Сумщині 36-річний чоловік вислухав вирок суду за збут наркотиків у великих розмірах | Події

Охтирською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 36-річного чоловіка, який здійснював незаконний обіг наркотичних засобів та психотропних речовин у особливо великому розмірі.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачений займався незаконною реалізацією психотропів у м. Охтирка, роблячи так звані «закладки» та скидаючи координати замовникам. Задокументовано факт реалізації 10 згортків з особливо небезпечною психотропною речовиною «PVP». Більш того, під час проведення обшуку в серпні 2023 року в чоловіка вилучили іще 40 згортків, обмотаних ізоляційною стрічкою, з особливо небезпечною психотропною речовиною «PVP», пакунок із наркотичним засобом «канабіс», а також мобільний телефон з інформацією щодо розміщення «закладок».

Свою провину обвинувачений категорично заперечував, намагався переконати суд, що всі зберігав наркотики та психотропи не для продажу, а для особистого вживання.

Однак за результатом зібраних доказів чоловіка визнано винним та за вироком суду засуджено до покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За матеріалами Сумської обласної прокуратури

Джерело