На Донеччині експоліцейській з Маріуполія «світить» довічний термін ув’язнення, – прокуратура | Події

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно експрацівниці правоохоронного органу за фактом державної зради.

У період з лютого по березень 2022 року інспекторка відділу проходження служби управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області зрадила присязі на вірність Українському народові. Лейтенант поліції обійняла посаду «виконувача обов’язків інспектора служби у справах неповнолітніх Орджонікідзевського районного відділу Маріупольського гу мвс днр».

Отримавши владні повноваження в підрозділі окупаційної адміністрації, вона агітувала переходити на бік ворога своїх колишніх колег. Також брала участь у публічних заходах, які проводились представниками медіа під час висвітлення подій щодо встановлення влади рф на окупованій частині Донеччини. У ході виконання наказів керівництва обвинувачена дотримується російського законодавства.

Звільнена з правоохоронних органів України громадянка перебуває у розшуку. Їй загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Спеціальне досудове розслідування – ТУ ДБР, розташоване у м. Краматорську.

За матеріалами Донецької обласної прокуратури

Джерело