На Дніпропетровщині викрито потужний канал виготовлення та збуту фальсифікованого алкоголю. ФОТО | Кримінал Дніпропетровщини

За процесуального керівництва прокурорів Дніпропетровської обласної прокуратури викрито діяльність організованої групи з незаконного виготовлення, зберігання, збуту, транспортування алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

За даними слідства, на території м. Нікополь діяла група осіб. Її учасники налагодили незаконне виготовлення та реалізацію підакцизних алкогольних напоїв.

П’ятеро підозрюваних облаштували підпільні цехи у нежитлових приміщеннях. Обладнання, сировину, тару для розливу купували в мережі Інтернет. Виготовлену продукцію маркували етикетками відомих українських брендів.

Крім цього, підозрювані реалізовували незаконно придбані тютюнові вироби без марок акцизного податку України.

Оптова та роздрібна реалізація фальсифікату здійснювалась по всій території області. Орієнтовний щомісячний прибуток від протиправної діяльності становив 1 млн грн.

Під час проведення ряду санкціонованих обшуків виявлено та вилучено 1500 літрів спирту, понад 12 тонн готової до збуту алкогольної продукції, 120 тис пачок тютюнових виробів, спецобладнання, різні компоненти для виготовлення алкоголю, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, чорнові записи, майже 900 тис грн готівки у різних валютах.

Вартість вилученого – майже 15 млн грн.

До суду скеровано клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

За матеріалами Дніпропетровської обласної прокуратури

Джерело