На Дніпропетровщині судитимуть угруповання дилерів, які збували наркотики через інтернет та даркнет. ФОТО | Кримінал Дніпропетровщини

Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно шістьох учасників злочинної організації за фактами незаконного виготовлення, зберігання, та збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Розслідуванням встановлено, що двоє мешканців столиці організували схему збуту амфетаміну, кокаїну, канабісу, мефедрону та інших наркотичних засобів через мережу інтернет. Також наркотики доставлялися по всій території України поштою або у формі «закладок».

Виготовляли наркотики у двох лабораторіях на території Київщини. Інгредієнти до них зберігались за місцями проживання обвинувачених.

Організатори координували діяльність спільників та розподіляли отриманий прибуток між членами групи.

Просуванням своїх ресурсів обвинувачені займалися у даркнеті. Для конспірації хостинг-провайдером сайту виступала компанія, зареєстрована в одній з країн Центральної Америки.

Вебресурс містив детальний опис кожного «товару» з описом ефектів від вживання, алгоритм дій для оплати криптовалютою, а також інструкцію на випадок можливого неотримання замовлень.

Покупці навіть могли залишити відгук про якість «товару» та обслуговування.

Щомісячний дохід учасників злочинної організації міг становити до 3 млн грн.

За результатами санкціонованих обшуків вилучено наркотичні, психотропні речовини та прекурсори загальною вагою понад 18 кг, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, приладдя для виготовлення та фасування наркотовару та готівку.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Джерело