Місця, в яких здійснюються бажання

Не щастить в особистому житті? Вихід є. Просто потрібно відвідати місця, де здійснюються бажання. Є на планеті особливі місця, які приносять удачу. Недостатньо просто побувати в них, потрібно знати, що необхідно зробити для того, щоб привернути до себе увагу фортуни.

Гринвіцький нульовий меридіан (Лондон, Англія)

Нульовий меридіан надзвичайно важливий, адже вважається початком відліку географічної довготи. Звичайно, цьому місцю приписують різноманітні містичні властивості. Згідно однієї з легенд, Гринвіцький меридіан допомагає людям почати життя з нуля, якщо вони встануть на його позначку. І, зрозуміло, меридіан – одне з найпопулярніших місць для загадування бажань! Щоб мрія збулася, треба стати так, щоб одна нога перебувала в західній частині меридіана, а інша – у східній, інформує Ukr.Media.

Фонтан Треві (Рим, Італія)

Традиція кидати монетки у найбільший фонтан столиці Італії виникла ще в незапам'ятні часи, але колосальну популярність набула лише в середині минулого століття, завдяки виходу в 1954 році кінострічки «Три монети в фонтані». Вважається, що людина знову повернеться в Рим, якщо кинута через плече монетка потрапить у фонтан.

І хоча не всім вдається повернутися у вічне місто, залишені монетки багатьом приносять користь. Справа в тому, що спеціальні працівники щодня виймають гроші з фонтану, передаючи їх на благодійні потреби, спрямовані на допомогу знедоленим. Відвідавши Рим, обов'язково киньте монетку, адже вона стане лептою, що зробить світ кращим і добрішим!

Камінь Красномовства (графство Корк, Ірландія)

Вражаюче, але найбільш звичайний валун може перетворитися в популярну серед туристів пам'ятку. Заповзятливі ірландці проводять екскурсії до Каменя Красномовства, що у стіні замку Бларні. До цього місця приходять ті, хто мріє вражати оточуючих своєю високою ораторською майстерністю. Язик стане "підвішаним", якщо звіситися перед каменем вниз головою, поцілувавши його поверхню.

Щодня десятки людей облизують камінчик, в надії стати видатними ораторами, політиками, письменниками і т. д. Воно й зрозуміло, адже Камінь Красномовства вважається одним з найбрудніших і заразних артефактів. І все ж багато хто готовий ризикнути здоров'ям заради здійснення мрії!

Стіна Плачу (Єрусалим, Ізраїль)

Мабуть, Стіна Плачу (Ха-Котель ха-Маарві) – це одне з найпопулярніших місць для загадування бажань. Єрусалим вважається святинею в трьох найпопулярніших релігіях світу, тому сюди приїжджають паломники з різних куточків планети. Переказ свідчить, що Всевишній виконає ваше прохання, якщо сховати серед каменів Стіни Плачу листок з побажанням. Однак є певні правила, згідно з якими не всі бажання будуть почуті. Наприклад, якщо попросити у Бога, щоб ображений чоловік пробачив вас, то нічого не вийде. Вважається, що благати про прощення слід особисто у того, чиї почуття були поранені.

Пам'ятник скарабею (Луксор, Єгипет)

Жуки-скарабеї входили в число священних тварин у віруваннях давніх єгиптян. Дивно, але непримітний жук і його гнійна кулька стали втіленням самого світила. Мовляв, жук штовхає шар, ніби сонце по небу. Місцеві придумали цілий ритуал для виконань бажань, для здійснення яких треба обійти статую проти годинникової стрілки кілька разів поспіль. Щоб зачати дитину, подружжю треба обійти скарабея 9 раз, щоб вийти заміж, дівчатам слід зробити три обходи, ну а 7 кіл навколо пам'ятника виконають взагалі будь-яку мрію. При цьому треба концентруватися на бажанні, поки обходити скульптуру, інакше воно не здійсниться.

Пам'ятник Чижику-Пижику (Санкт-Петербург, Росія)

Крихітна статуетка (всього 11 см заввишки) милої птахи з'явилася в 1994 році і миттєво стала однією з візитних карток Фонтанки. Петербуржці переконують гостей міста, що Чижик-Пижик виконає заповітне бажання, якщо кинути з мосту монетку так, щоб вона залишилася лежати на постаменті. Оскільки скульптура досить маленька, треба володіти небаченою влучністю.

Пам'ятник пов'язаний з відомим жартівливим віршиком про Чижика, який пив горілку на Фонтанці. Рядки вірша дали привід для появи ще однієї традиції. Якщо наречений хоче, щоб його сімейне життя було щасливим, йому слід опустити на мотузочці чарочку горілки і злегка стукнути нею об дзьоб пташки (як би цокаючись). Якщо чарка не розіб'ється – шлюб буде міцним, довгим і щасливим.

Стіна біля будинку Богородиці (Ефес, Туреччина)

Популярне місце паломництва являє собою крихітну халупу, зведену в VII столітті нашої ери. Туристів ні краплі не бентежить те, що будинок матері Христа виник через сім століть після смерті Марії, та й багато хто з них не цікавляться датою споруди, задовольняючись красивою легендою.

Біля будинку є Стіна Бажань, на якій встановлені решітки для особливих стрічок. Вважається, що заповітна мрія збудеться, якщо зав'язати клаптик матерії на Стіні Бажань. Естетичний вигляд, звичайно, псується, але кількість вузликів просто вражає, показуючи, як важливо для людей берегти в серці віру в краще.

Міст Марі (Париж, Франція)

Париж – світова столиця любові, куди стікаються натовпи голубків, справжніх романтиків. Якщо ви хочете, щоб ваші почуття тривали вічно, вирушайте на човнову прогулянку по Сені, щоб поцілувати кохану людину під арками старовинного Понт-Марі (моста Марі).

Карлів міст (Прага, Чехія)

Карлів міст – справжній архітектурний шедевр, зведений в епоху Середньовіччя. З гігантського мосту (довжиною 520 метрів) відкривається дивовижний вид на Прагу. На мосту десятки фігурок релігійного характеру з образами святих. Щоб загадати бажання, треба знайти фігуру святого Івана Непомуцького (якого за легендою скинули з цього моста в річку). Під фігуркою знаходиться позолочений хрест. Кладемо одну руку на хрест, а другий торкаємося святого і загадуємо бажання.

Грошовий дуб (острів Марі, Шотландія)

Поки одні мріють про кохання, здоров'я і дітей, інші марять про багатство. Якщо блиск злата не дає спокою, слід відправитися в Шотландію, щоб загадати бажання біля Грошового Дуба. Для цього треба просунути монетку в тріщину в корі так, щоб вона не випала. Нещасне дерево давно втратило свою природну красу, перетворившись в сухі колоди. Навіть якось символічно: жага наживи губить все живе.

Печера Дракона (Чікмент, Казахстан)

У Казахстані існує гігантська печера (заввишки майже 20 метрів!), відома як Ак-мечеть. Але є у неї і більш поетична назва – Печера Дракона. Існує кілька обрядів для загадування бажань в Ак-мечеті. За однією традицією, треба встати в її центр і подумати про найзаповітніше. Якщо в цю мить на голову впаде крапля води з неба, то бажання збудеться. Вода не капає? Не біда! Є й інший спосіб втілити мрії в реальність. Просто складіть камінчики стовпчиком біля входу в печеру, загадавши бажання.

Джерело