Маленька записка дівчини врятувала їй життя (хлопець бив її два дні, погрожуючи пістолетом)

У Флориді жінка опинилася в полоні у свого хлопця, який бив її протягом двох днів і залякував, погрожуючи пістолетом. Але на щастя жінці вдалося знайти вихід. Єдине про що вона просила хлопця, щоб він дозволив їй відвезти свою хвору собаку у ветеринарну клініку. Через якийсь час хлопець погодився, але тільки якщо він поїде з нею, інформує Ukr.Media.

Департамент поліції округу Волусі повідомив, що ними був затриманий 39-річний Джеремі Флойд, який був заарештований у ветеринарній клініці DeLand Animal Hospital

Невідомо, чим би закінчилася ця історія, якби дівчина не змогла передати невелику записку співробітникам клініки.

"Викличте поліцію. Мій хлопець погрожує мені. У нього є пістолет. Будь ласка, не кажіть йому про цю записку", — текст записки

На самому початку відео можна бачити, як дівчина передає записку на стійці реєстрації, поки її хлопець (швидше за все вже колишній) сидить з собакою в кабінеті ветеринара, куди через кілька хвилин увійдуть п'ятеро поліцейських.

У поліцейському звіті говориться, що Джеремі Флойд побив жінку, після чого не випускав жінку з будинку. Через два дні жінка переконала його дозволити їй відвезти собаку до ветеринара під його наглядом.

Під час огляду коридору, де відбувалося ймовірне побиття, поліцейськими були виявлені два кульових отвори.

Чоловікові були пред'явлені звинувачення в нападі із застосуванням вогнепальної зброї, незаконному позбавленні волі, а також зберігання зброї і боєприпасів раніше засудженою особою.

Джерело