«ЛНЗ» у Черкасах програв «Поліссю» у матчі футбольної Прем’єр-ліги

«ЛНЗ» у Черкасах програв «Поліссю» у матчі футбольної Прем'єр-ліги

28.03.2025 17:52 джерело Чемпіонат України-2024/25 з футболу серед команд Премʼєр-ліги (УПЛ) розпочалися поєдинками 22-го туру.

У Черкасах місцевий клуб «ЛНЗ» приймав житомирське «Полісся» й мінімально поступився – 0:1, передає джерело.

Успіх гостям приніс гол Бориса Крушинського на 54-й хвилині зістрічі.

У другий ігровий день у суботу, 29 березня, зіграють столичний «Лівий Берег» та «Олександрія» (13.00), київська «Оболонь» та донецький «Шахтар» (15.30), львівський «Рух» та київське «Динамо» (18.00).

Заключні матчі туру відбудуться у неділю, 30 березня, за участю полтавської «Ворскли» та криворізького «Кривбаса» (13.00), львівських «Карпат» та одеського «Чорноморця» (15.30), луганської «Зорі» та ковалівського «Колоса» (18.00).

Як повідомлялося, 22-й тур стартував нічиєю «Інгульця» (Петрове) з рівненським «Вересом» у Кривому Розі – 0:0.

Джерело