Лідери США і Франції погодили використання прибутку від заморожених активів рф для України

Президент США Джо Байден та президент Франції Емманюель Макрон погодили використання прибутку від заморожених активів рф для України.

Про це, як передає Білий дім, йдеться у спільній заяві лідерів країн.

«Президенти зобов’язуються підтримувати зусилля в рамках Європейського Союзу та Групи Семи (G7), спрямовані на надання надзвичайних прибутків від знерухомлених російських суверенних активів на користь України відповідно до міжнародного права та наших відповідних правових систем і процесів прийняття рішень», — зазначається в заяві.

У ній також наголошується, що у цій війні на карту поставлена ​​євроатлантична безпека в цілому. Тож Франція та Сполучені Штати, які є співголовами артилерійської коаліції в Контактній групі з питань оборони України, мають намір зробити нові кроки для надання необхідної підтримки Україні на поточному етапі та в довгостроковій перспективі.

«Франція та Сполучені Штати продовжують розвіювати будь-яке хибне уявлення про те, що час на боці росії», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляла АрміяInform, президенти США і Франції сподіваються, що країни G7 підтримають фонд на $50 млрд для України.

Джерело