Квітникарі даремно купують такі горщики — у них хворіють і гинуть навіть кактуси

Не всі квіткові кашпо однаково добрі. У деяких горщиках рослини гірше розвиваються, починають хворіти і чахнути. Іноді навіть зовсім гинуть, інформує Ukr.Media.

Красиво та ефектно виглядають прозорі ємності зі скла або пластику. Але на практиці вони гарні тільки для орхідей, оскільки коріння у них беруть участь у процесі фотосинтезу. В інших випадках стінки часто зеленіють через розростання водоростей, та й відсутність дренажних отворів додає незручностей.

Металеві кашпо погано впливають на стан квітів, що стоять на південних підвіконнях. Сонце занадто сильно їх нагріває, корінню стає надто спекотно.

Глина — невдалий варіант, якщо коренева система рослин чутлива до перепадів температури. Теракотові горщики швидко остигають і випаровують вологу, так що фіалки або спатифілум можуть загинути від звичайного протягу.

Єдина велика ємність для кількох квітів виглядає ефектно. Але на практиці виявляється непрактичною. По-перше, будь-які захворювання швидко поширюються, по-друге, в умовного заміокулькаса та диффенбахії дуже різні режими поливу.

Джерело