Кума Зеленського отримала 27 млн грн з держбюджету на власне телешоу

Олена Кравець є ведучою шоу «Тихий вечір» на телеканалі «Дім» фото з відкритих джерел

На шоу «Тихий вечір», яке виходить на телеканалі «Дім», планували виділити з держбюджету понад 32 млн грн

Колишня партнерка президента Зеленського по студії «Квартал 95» Олена Кравець отримала з державного бюджету понад 27 млн грн на створення авторського вечірнього шоу «Тихий вечір», яке виходить на телеканалі «Дім». Про це йдеться у тендері, розміщеному на електронному майданчику закупівель Prozorro.

Більше новин на сайті voice.dp.ua

Тендер було оголошено ще 20 січня 2023 року. Планувалося, що з бюджету виділять понад 32 млн грн.

Планувалося, що з бюджету виділять понад 32 млн грн на шоу «Тихий вечір», фото: скріншот

Проте вже 28 листопада до договору було внесено зміни, оскільки «сторони дійшли згоди про зменшення обсягу закупівлі та погодили зменшити загальну ціну договору на 5 328 000 грн». Так, на розробку програми виділять 27 528 000 грн.

Більше новин на сайті voice.dp.ua

Нагадаємо, що розважальне шоу побудоване на спілкуванні ведучих із відомими людьми. За цей рік у гостях в Олени Кравець були різні люди – від міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, до коміків з YouTube-каналу «Леви на джипах».

28 листопада до договору було внесено зміни, оскільки «сторони дійшли згоди про зменшення обсягу закупівлі та погодили зменшити загальну ціну договору на 5 328 000 грн» фото: скріншот

«Проєкт «Тихий вечір з Оленою Кравець» – це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. «Тихий вечір з Оленою Кравець» разом вже отримав понад 48 млн переглядів на диджитал-майданчиках каналу «Дім», – йдеться на сайті телеканалу.

Як повідомлялося, державний телеканал Freedom заплатив 10 млн грн за сценарій для новорічного серіалу «Санаторій «Незабудка».

Читайте також: Новий «Слуга народу». Як влада клонує Ляшка і… Тимошенко

Джерело