Команда IT-фахівців ВІТІ здобула срібло на TIDE NATO Hackathon 2024

37 військових та цивільних ІТ-команд з 21 країни світу об’єднав цього року TIDE NATO Hackathon, який проходив з 19 по 23 лютого 2024 року в Королівстві Нідерланди.

Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ, передає АрміяInform.

Взяли участь в даному заході кращі ІТ-фахівці слухацької та курсантської ланок факультету інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Збройні Сили України представили дві команди від ВІТІ JAM Team та IT Workshop.

TIDE NATO Hackathon є частиною циклу подій, мета яких покращити взаємосумісність НАТО та союзників через пошук інноваційних рішень та підходів.

Під час заходу команди змагались в трьох напрямках : LLM WARGAMING (розробка великих мовних моделей WARGAMING), NOISY SPEECH TO TEXT (виділення тексту із голосового мовлення), PHARMACEUTICAL THESAURUS (фармацевтичний тезаурус).

За результатами суддівства команда JAM Team посіла друге місце з 13 команд за напрямом «Фармацевтичний тезаурус у багатонаціональному військовому медичному контексті (Pharmaceutical Thesaurus)», зовсім трохи поступившись команді Valkyrie-1 відомої української ІТ-компанії SoftServe.

Рішення команди IT Workshop за напрямом «Розробка систем автоматичного перетворення аудіо-файлів низької якості із голосовими повідомленнями у текст для подальшого аналізу (Noisy Speech to Text (nSTT)» увійшло в п’ятірку кращих серед 9-ти команд.

Джерело