Які кімнатні квіти можна поставити в спальню для того, щоб ваш сон став міцнішим і кориснішим для здоров'я? Можливо, деякі назви рослин, наведені нижче, відверто здивують вас тим, що ці квіти ви звикли бачити в інших кімнатах, але не в спальні. Багато кімнатних квітів людина сприймає як просто рослини, що займають підвіконня. Однак фахівцями доведено, що тим чи іншим кімнатним культурам краще все ж займати підвіконня в певній кімнаті вашої квартири. Сьогодні розбираємося з тим, які квіти краще розмістити в спальні, інформує Ukr.Media.
Герань
Перше здивування цієї статті. Найчастіше герань розташовують на кухні, але виявляється, що набагато більше користі вона принесе в спальні. По-перше, це рослина виділяє речовини, які надають на людину ефект снодійного. А по-друге, ці речовини здатні вбивати різні види бактерій, наприклад, стафілококи і стрептококи. Тому терміново перенесіть свою герань в спальню, а ще краще — розмножуйте її, щоб у кожній з кімнат вашої квартири стояв горщик з цією рослиною.
Алое
Його, як і герань, теж нечасто можна зустріти в спальні. І, між іншим, даремно, тому що ця рослина здатна поглинати вуглекислий газ і натомість виділяти кисень. Про інші лікувальні властивості алое, напевно, можна не розповідати.
Хлорофітум
Більш традиційна для спальні рослина досить невибаглива у догляді, але має властивість швидко розмножуватися. З цієї причини, а також в силу його простакуватого виду багато господинь недолюблюють хлорофітум. А, між іншим, він активно протистоїть шкідливим мікроорганізмам, що виділяються теплоізоляцією з синтетичних матеріалів — тому його варто було б "прописати" у спальні.
Фіалка
Звична для нас фіалка не тільки радує око акуратними листям і яскравими квітами — вона робить цілющий вплив на нервову систему, зменшує навантаження і запобігає зриви. А фіалки з червоними і рожевими квітами ще й знижують потребу в їжі. Але якщо раптом ваша фіалка не цвіте, перевірте, чи правильно ви доглядаєте за нею.
Мирт
Аналогічним ефектом впливу на нервову систему володіє і мирт. До його складу входять фітонциди — біологічно активні речовини, що пригнічують ріст і розвиток хвороботворних бактерій. Цю рослину називають природним антисептиком.
Сансев'єрія
Кімнатна рослина, більш відоме в народі як "тещин язик", насправді лікує безліч хвороб — від подразнення очей і головного болю до хвороб дихальної системи. А ще вона вміє фільтрувати повітря і особливо цінується за це.
Спатіфілум
У різних господинь його можна зустріти як на території спальні, так і в інших кімнатах. Спатіфілум не тільки активно насичує повітря киснем, але і чудово виглядає, будучи одночасно і лікарем, і прикрасою.
Гарденія
Деякі кімнатні рослини володіють заспокійливим ефектом. До таких належить і гарденія. Відмінна альтернатива прийняття відповідних ліків — просто насолодитися ароматом цієї рослини. Вона і поліпшить настрій, і на сон налаштує.
Фікус Бенджаміна
Цю рослина теж варто перенести у вашу спальню, оскільки вона поглинає токсичні речовини — формальдегід, феноли та бензоли — і тим самим покращує якість повітря в кімнаті.
Плющ звичайний
"Вишенькою на торті" серед рослин, чиї корисні властивості відомі далеко не всім, стає плющ звичайний. Мало того, що його можна вирощувати в домашніх умовах у звичайному вазоні, він ще здатний майже повністю знищувати спори цвілі в повітрі і очищати його.
Бажаємо вам приємного здорового сну!
Залиште відповідь