Key account manager

KIDDISVIT — це компанія з сімейними цінностями, яка була заснована у 1997 році.

За 26 років ми стали лідером серед постачальників товарів для дітей в Україні!

Мета нашої кропіткої роботи — наповнювати дитинство трендами розвитку та розваг, щоб закласти в дітях потенціал для успішного майбутнього — особистого і країни!

Наша велика команда налічує вже більше 400 співробітників по всій країні. Всі ми об’єднані єдиними цілями та цінностями.

Наразі наша команда знаходиться в пошуку KAM

Від професійних дій цього спеціаліста залежить потрапляння трендових та найбажаніших іграшок у магазини на території центральних регіонів країни.

Тож, якщо ви:

  • Маєте досвід роботи у продажах з мережами;
  • Володієте навичками ведення переговорів на високому рівні;
  • Вмієте працювати із запереченнями;
  • Ініціативні, комунікабельні та орієнтовані на результат

тоді ми маємо всі шанси познайомитися ближче на співбесіді, де обговоримо всі особливості роботи, проведемо детальне інтерв’ю, познайомимо з керівником.

Пропонуємо коротке знайомство з обов’язками:

  • Забезпечити виконання плану продажу за закріпленими ключовими клієнтами;
  • Проведення переговорів із ключовими клієнтами;
  • Розробка стратегії роботи з ключовими клієнтами;
  • Робота з асортиментною матрицею, своєчасне введення нових товарів;
  • Контроль представленості брендів компанії у ТТ

Ще декілька слів про роботу з нами.

Компанія піклується про кожного співробітника, що потрапляє у команду: з першого дня вам буде доступний безкоштовний трансфер до місця роботи, комфортний сучасний офіс з організованим простором для обіду та відпочинку, каво-машиною, сучасною орг.технікою. Про здоров’я співробітників дбає корпоративний лікар-терапевт. Для дітей співробітників у офісі облаштовано дитячу кімнату, де працює професійний вихователь, що займається дозвіллям дітей, поки батьки працюють.

Компанія надає безліч можливостей для розвитку всіх співробітників і заохочує це прагнення, адже продовжувати розвиток — одна з наших цінностей.

За останній рік ми зробили успішні кроки в напрямку інформатизації та автоматизації процесів: впровадили Microsoft 365, самостійно розробили та впровадили декілька чат-ботів, які допомагають швидше та зручніше вести процеси компанії, обмінюватися інформацією.

Наші засновники підтримують стартапи, започатковані у сфері виробництва дитячих іграшок.

Компанія має активну позицію у напрямку підтримки країни: займаємося волонтерством, започаткували благодійну організацію «Центр реабілітації, фізичної терапії та інклюзивного навчання ім. Св. Праведного Іоанна», де надається реабілітаційна допомога дітям та дорослим.

Для підтримки новачків у нас функціонує програма адаптації, з чітко прописаними кроками, підказками, допомогою наставника, порадами від чат-боту і т.ін.

Тож процес знайомства з компанією та оволодіння функціональними обов’язками пройде швидко, цікаво та єфективно.Отже, якщо ми близькі вам по духу, а ви відчуваете, що ця вакансія саме для вас, відправляйте скоріше своє резюме, або зв’яжіться з HR-менеджером у мессенджерах (067 880 55 76Показати телефон).

Завітай до наших соціальних мереж, відвідай сайт, а також запрошуємо на кар’єрну сторінку, де можна потрапити на віртуальну екскурсію нашим затишним офісом, познайомитися з членами команди, зануритися у робочу атмосферу.

https://kiddisvit.ua/o-nas/

https://www.facebook.com/kiddisvit/

https://www.instagram.com/kiddisvit.ua/

https://www.linkedin.com/company/kiddisvit-ltd/

Пропонуємо створити резюме!

Опишіть свій досвід і навички — це підвищить ваші шанси одержати роботу мрії.

Створити резюме

Переглянути вакансію детальніше →