Катерина Черногоренко взяла участь в конференції з оборонних технологій у Вільнюсі

На конференції оборонних технологій «TechBatt: Technologies on the Battlefield 2024» у Вільнюсі представники бізнесу, науки та оборонного сектору з Литви та з-за кордону обговорювали оборонні технології, які можуть змінити динаміку, аналіз та стратегії на полі бою, інтеграцію технологій у повсякденну військову діяльність.

Про це повідомило 11 червня міністерство національної оборони Литви.

Міністр національної оборони Лауринас Кашчунас привітав українську делегацію, яка прибула на конференцію, на чолі з заступником Міністра оборони України Катериною Черногоренко.

«Війна, яка триває в Україні, постійно нагадує нам про постійну зміну ролі передових оборонних рішень на полі бою. Найпередовіші технології означають не лише прорив чи домінування, вони дозволяють ефективніше використовувати ресурси й, головне, рятувати життя», — заявив Лауринас Кашчунас.

За його словами, сьогодні важливо вчитися на уроках війни в Україні, адаптуватися, оснащувати свої сили інноваційними технологічними продуктами, прискорювати дослідження та інновації, створювати нові технології, які б дозволили адаптуватися до середовища, яке постійно змінюється.

«Ми дуже вдячні Литві та всім нашим партнерам за постійну військову, політичну та гуманітарну підтримку. Ми розуміємо, що росія нарощує свої можливості, тому у боротьбі з ворогом ми повинні застосовувати новітні та передові технології та шукати нові технологічні рішення для наших збройних сил», — сказала Катерина Черногоренко.

Як повідомляла АрміяInform, Польща, Литва, Латвія та Естонія підтримали право України на самозахист, що передбачає удари по росії.

 

Джерело