Жіночі якості, які залучають статусних чоловіків

Одне із найпопулярніших жіночих питань — як залучити до свого життя успішного чоловіка. Насправді, як кажуть психологи, універсальної схеми немає. Ми вирішили прояснити цей момент безпосередньо з керівником великої компанії, якого буквально переслідують жінки, інформує Ukr.Media.

Затишок та турбота

На наше запитання, що для нього важливо в ідеальній супутниці, він відповідає: «Я досить багато часу проводжу в роз'їздах, а тому хочеться повертатися до затишного місця, де на тебе чекають. Якщо жінка сама не може всидіти на місці і постійно кудись біжить — вечірки, постійні тусовки з подругами і таке інше, мені стає не цікаво. Мене така поведінка втомлює».

І справді, як показують опитування, з віком бажання здобути «острівець стабільності» у чоловіків лише зростає.

Жінка має себе поважати

Мало кого може захопити людина, яка намагається самостверджуватись за рахунок інших, і чоловіки особливо гостро реагують на таку поведінку з боку жінки: «У більшості моїх друзів поруч такі жінки, які будь-якої миті можуть зібрати речі та піти з того комфорту, який дає їхній чоловік. Вони не терпітимуть навіть найменшого підвищення голосу на себе. У мене поки що немає постійної супутниці, але я б точно не пропустив жінку зі стрижнем».

Жінка знає, чим себе зайняти

Коли людина чимось захоплена, вона «заряджає» своєю енергією та ентузіазмом інших. На цю енергію чоловіки злітаються як метелики на вогонь. При цьому чим саме жінка захоплюється, не так важливо, головне, щоб її заняття заряджало її позитивними емоціями та не завдавало шкоди всім довкола. «Адже це круто, коли твоя жінка має свої захоплення і завжди знає, чим можна себе зайняти. Вона так знімає стрес і до будинку не несе цього негативу. Я тільки за», — каже наш співрозмовник мільйонер.

Джерело