Юрій Ігнат про «Іскандери» біля кордону: Питання в кількості ракет у рф, а не пускових установках

Питання не в кількості пускових установок «Іскандер» на кордоні з Україною, а питання в тому скільки ракет росія має і може застосувати.

На цьому зауважив речник Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, коментуючи інформацію ГУР МОУ про розгортання росією вздовж українського кордону 48 пускових установок «Іскандер».

««Іскандер» може летіти далеко, вона (ракета, — ред) має меншу бойову частину, це ракета, яка призначена для меншої мети. Питання не в кількості пускових установок, а питання в тому скільки ракет вони мають і можуть застосувати», — зазначив Юрій Ігнат.

Він уточнив, що ГУР щоразу дає інформацію про кількість тих чи інших засобів у ворога та про кількість їх виготовлення щомісяця.

«Противник використав протягом опалювального сезону 2022-2023 років величезну кількість ракет. Зокрема, 1100 крилатих плюс  балістичних «Іскандер». Тому противник має обмежену кількість цих ракет», — зауважив речник.

Юрій Ігнат переконаний, що зараз росіяни шукатимуть шляхи постачання ракет у інших країн. Він нагадав, що ми вже бачили докази використання північнокорейських ракет на території нашої держави.

Як повідомляла АрміяInform, Юрій Ігнат прокоментував інформацію про передачу Іраном близько 400 балістичних ракет росії.

Джерело