Історії з життя, як чоловіки втрачають інтерес до жінок

Знайомлячись із кавалером, потрібно знати не лише, як його залучити, а й як зробити так, щоб він від вас не втік. Розповідаємо про особливості жіночої поведінки, які чоловіки просто ненавидять, інформує Ukr.Media.

Бувають у житті розчарування! І навіть дівчата, про яких хлопці колись мріяли, можуть швидко втратити той шарм у їхніх очах.

"Вона розповіла мені, що вагітна і не впевнена, хто батько… Подумав, що краще триматися подалі від цієї драми".

"Коли я її розпитував, вона з радістю відповідала на питання про себе, але коли про себе намагався розповісти я, дама одразу всім виглядом показувала, як їй нецікаво. Тому я просто подумав, що вона вважає мене нудним".

"Вона постійно переносила, а потім скасовувала зустрічі. Доходило до абсурду, як часто це відбувалося. Просто скажи мені, що тобі нецікаво зі мною зустрічатися. У результаті я сам припинив спілкування".

"Я бачив, як вона шаленіла на працівника забігайлівки, тому що хотіла бути впевненою, що вони покладуть свіжий хліб. Коли ми поїхали, вона сказала, що співробітники швидкого харчування дурні і "ніколи не слухають". Яка зарозумілість! Шкода, що така красуня виявилася огидною людиною".

"Зовні дівчина була на 8 із 10, але її дихання було на двійку…".

"Мені подобалася дівчина з роботи, ми чудово ладнали. Розмовляли з нею одного разу, і вона сказала, що ніколи ні з ким не зустрічалася. Я запитав, чому. Вона відповіла: Тому що я не зустріла нікого, хто міг би собі мене дозволити, у мене дорогий смак. Мені було 20 років, я був на мілині і навчався в коледжі. Ми заробляли однаково, тому це, буквально, була відмова, хоча я навіть не питав її ні про що. Якщо чесно, навіть якби у мене були гроші, я не став би тією людиною для неї. У нас зовсім різні погляди на фінанси".

"Я запропонував дівчині купити каву, і вона прочитала мені лекцію про патріархат".

"На побаченні візаві сказала мені, що є інший хлопець, з яким вона спочатку хоче спробувати. Мій інтерес миттєво зник".

"Я запросив панночку на побачення. Вона відповіла: Ні. Я почав йти. Вона запитала: Ти завжди так легко здаєшся? Я почав тікати".

"Дівчина занадто довго грала в недоторку".

Пам'ятайте, що кожна людина і кожна пара є унікальною і ці розповіді можуть працювати зі змінним "успіхом" залежно від ситуації. Можливо, знайдеться чоловік, який не побачить нічого дивного в жодному пункті цього списку.

Джерело