Єнс Столтенберг запросив Володимира Зеленського на саміт НАТО у Вашингтоні

Bilateral meeting between NATO Secretary General Jens Stoltenberg and President Volodymyr Zelenskyy of Ukraine

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг запросив Президента України Володимира Зеленського на саміт Альянсу у Вашингтоні у липні.

Про це він сказав на спільному брифінгу в Києві.

«Сьогодні ми обговорювали підготовку до липневого саміту НАТО. Тож, пане Президенте, я з нетерпінням чекаю можливості привітати Вас у Вашингтоні на цій зустрічі», — сказав Єнс Столтенберг.

Він наголосив, що Україна в майбутньому стане членом НАТО і робота, яка  зараз проводиться, ставить Україну на незворотний шлях до членства в НАТО.

«Щоб коли прийде час, Україна могла стати членом НАТО негайно. Я з нетерпінням чекаю того дня, коли український прапор буде високо майоріти над штаб-квартирою НАТО», — сказав Єнс Столтенберг.

Генсек НАТО зазначив, що не варто розраховувати, що Україна отримає запрошення в Альянс у Вашингтоні.

«Союзники дійсно вірять, що заслужене місце України — у НАТО. Щоб ухвалити це рішення, нам потрібна згода всіх союзників, нам потрібен консенсус, а не більшість, тобто треба згода всіх 32 членів», — сказав він.

Як повідомляла АрміяInform, Єнс Столтенберг наголосив на необхідності якомога швидше поставити в Україну всю обіцяну зброю та обладнання в рамках анонсованих пакетів допомоги.

Джерело